Bilgisayarım yeniden başlıyor

EmirEfeToy

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
273
0
Nereden Nere
Arkadaşlar vilgisayarım açılıyor yazılae fln geçiyor siyah ekran oluyor yeniden başlatıyor kendini psuda sıkıntı yok ramlerde yok işlemcide yok anakartı bilmiyorum ama neyden kaynaklanıyor yardım edin

EmirEfeToy

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
273
0
Nereden Nere
Dostum sorunun tamamen donanımsal. BIOS pilini çıkartıp işe yaramıyor ise bilgisayarın parçalarından ısınınanları termal macunla soğut. Kısacası bilgisayarın ısındığı için kapanıyor ve sorunun sözümü içinde ısınmayı önlemen lazım.
Vence ıaınmayla ilgili değil yani çünki pcyi ilk açtığımda oluyor bu olay yani sonradan olmuyor Th3MUS

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.