Bilgisayarımda Masaüstündeki Uygulamaların Simgesi Kayboldu Ne Yapabilirim?

arkadaşlar lütfen yardım edin icon changer de icon yüklerken 2. seçenek olan
Adjust Windows to display custom icon and don't edit embedded icon. Another machine will show the original icon for the file seçeneği ni seçtim uygulama simgeleri gitti manuel olarakda sadece bazıları geliyor ama massaüsütnde gözüküyor görev çubuğunda hala icon yok youtubede bi dosya silerek falan çözümleri var ama onlar bana işlemiyor ben nasıl çözebilirim bendeki biraz farklı bir hata

JUWrEl2j.png
mesela bunu geri getirdim ama
AZlLyt0.png

vF86auGB.png
youtubedeki çözümler işlemiyor onlarınki başka şekil gitmiş ondan

Çözüm
knk sağolun gerek kalmadı sistem geri yüklemesi yaptım nedenini bilmediğim bi şekide o gün gece saat 0:00 da sistem geri yükleme kaydetmiş otomatik şansıma geri yükleme yapınca geçti düzeldi

Yeni Kullanıcıyım Ben

Katılımcı Üye
11 Ara 2022
802
302
Matrix
arkadaşlar lütfen yardım edin icon changer de icon yüklerken 2. seçenek olan
Adjust Windows to display custom icon and don't edit embedded icon. Another machine will show the original icon for the file seçeneği ni seçtim uygulama simgeleri gitti manuel olarakda sadece bazıları geliyor ama massaüsütnde gözüküyor görev çubuğunda hala icon yok youtubede bi dosya silerek falan çözümleri var ama onlar bana işlemiyor ben nasıl çözebilirim bendeki biraz farklı bir hata

JUWrEl2j.png
mesela bunu geri getirdim ama
AZlLyt0.png

vF86auGB.png
youtubedeki çözümler işlemiyor onlarınki başka şekil gitmiş ondan
Sen sanırım aceleden tam anlatamamışsın nereden hangi butonu seçtin ne yaptın ilk nerden indirdin falan ekran görüntüsü atarsan daha fazla yardımcı olabilirim.
Sen "Adjust Windows to display custom icon and don't edit embedded icon. Another machine will show the original icon for the file" bu seçeneği seçerek windowsu bu simgeleri görüntüleyememesi ve düzenleyemeyecek şekilde ayarlamasına sebep oldun.

Sanırım o yüzden simgeler gitti.Zamanında bende de olmuştu ama daha farklı.
Farklı bir makinenin bu simeleri ayarlamasına izin vermişsin ama nasıl bir ayar yaptın bende bilmiyorum atarsan yardımcı olabilirim diğer arkadaşlarında bilgileri vardır eskiden bendede oldu ama senin olayınla ilk defa karşılaşıyorum.Tecrübelerimle diyebilecekleri mbu kadar.
İzni kaldırman gerek sanırım.

Düzenleme:

Bir yöntem var hepsinin sonuna .url ekleyin yenileyin sonra o url yi silersiniz.

Bir deneyin bakalım olacakmı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.