Bilgisayarımdaki kasma işlemci kaynaklımı?

Murato13564

Yeni üye
20 Ağu 2017
4
0
New Jersey
Merhaba arkadaşlar benim bir sorum var.

Benim bilgisayarımdaki işlemci AMD A10-8700p yani bir laptop işlemcisi fakat benim bilgisayarım masaüstü.
Ekran kartım ise AMD Radeon R9 360 onun için iyi dediler fakat benim bilgisayarımda bazen oyunlarda olsun normalde olsun kasmalar oluyor ve bu işlemciyi degiştirsem biraz da olsa kendine gelir mi? Gelirse önerebiliceginiz işlemciler varmı? Şimdiden çok teşekkürler. :RpS_biggrin:

Alpkocer

Yeni üye
20 Ağu 2017
37
0
İstanbul
Dostum bir kaç nedenden dolayı kasma yapar . Görmeden teşhis koymak olmaz. En iyisi bir tamirciye götür. Bilgisayar tamircisiyim fakat örnek veriyorum "a" da sorun var derim "b" sorunludur . onun için bilgisayarcı ya götürmek en iyisidir.

Redds

Yeni üye
25 Ağu 2017
12
0
Hocam işlemciniz 5. nesil i5 ultrabook işlemcileriyle aynı. Aslında gayet yeterli olsa da ultra yoğun işlerde güç tasarrufu üzerine kurulu bir mimaride olduğu için boğulmalar olur.

Ayrıca ekran kartınız Gtx560 ti ayarında bir kart. yani en yeni oyunları ultra ayarlarda oynamayı beklemeyin.

İşlemcinizi bir desktop işlemci ile değişitirip , ekran kartını biraz hız aşırtarak ( sogutma onemlı tabıkı) performans bandınızı 1 tık yukarı alabilirsiniz derim tabi başka ihtiyaçlar da ortaya çıkabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.