Bilgisayarınız araba gibiyse Uçak gibi Uçak gibiysede Jet Gibi Olsun

k4nk1

Üye
1 Ağu 2009
51
0
degerli arkadasım bilgin ve paylaşımın çok güzel. gerçekten teş etmemiz borç ama benim dediklerini yazdıgım zaman başladan çalıştır regedit bana gelen uyarı kayıt defteri düzenleme, yöneticiniz tarafından devreden çıkartılmış diyor:D al başına bela bende fazla anlamıyorum yardımcı olabilirsen sevinirim. başarılar
Kardeşim önceLikLe şu YoLu izLe:
Başlat\Çalıştır ' a Şunu Yaz "gpedit.msc"
GeLen Gurup iLkesinden YönetimŞablonları\Sistem ' den Kayıt Defteri düzenleme araçlarına erişimi engelle Seçeneğine girip DevreDışını seçtikten sonra Tamam De DüzeLir:twist

meridyeen

Yeni üye
26 Ara 2009
7
0
teşekkürler işe yaryo iş yarayan ilk paylaşımıım çok paylaşım denedim pc maaf oldu ama bu süpeeeeer

erkanen111

Yeni üye
8 Ocak 2010
29
0
arkadasım yaptık ıyı hos hızlanıyo ama bunn herhangı bı zararı olması sart normal deyıl bu hızlanmak ram ın ak masın :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.