Bilgisayarınız Artık Işık Hızında! Tıkla!

ReHeL

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
414
0
Türkiye
Sağolasın eve gidince bir deneyecem size bir şey sorucam bende esed not 32 var sizce kullanayım ı ?

PikachuS

Yeni üye
2 Tem 2016
1
0
Reyiz Yeni Görüyorumda Benim pc 8.1 ComboFix Uyumlu Degl Bende Düsünüyorm virüs olmadıgını ama combofix calıssa haledecemde calısmıyor.

kurJat

Yeni üye
16 Tem 2016
17
0
makale için teşekkürler, eline emeğine sağlık kardeşim.
virüs programlarıyla ilgili söylemek istediğim bir şey var ki o da pek sevmediğimdir. malum forumdan indirdiğim hack eğitimlerinin içerisinde çeşitli exploitler var ve bunları direkman virüs olarak görüyor. bunu yanında usb disc security kullanıyorum, usb den virüs gelmesini engellemek açısından. ama gel gör ki virüs programları beni çileden çıkarıyor. her exe yi virüs olarak görüyor uyarı veriyor vs. internette herhangi bir linke tıklamadan önce browserın sol altında bulunan yerde linkin içeriği çıkıyor. ordan anlıyorum bağlantının virüslü olup olmadığını :D ancak böyle baş edebiliyorum :p

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.