Bilgisayarınız Artık Işık Hızında! Tıkla!

master63

Yeni üye
26 May 2014
25
0
ÇOK Teşekkürler Kardeşim
Benim Topal Bile yürümeye başladı :D :trl :trl
BAŞKA ÖNERİSİ OLAN

Systemm32

Katılımcı Üye
4 Nis 2012
314
0
Mardin
bilgilerin için teşekkür ederim ama arkadaşlar combofix başlı başına bi virüs sadece fixliyor adı üstünde sonradan patlak veren donanım hataları yada bilgisayarda gereksiz yere kasma oluyor ve üstüne üstün advanced system care 7 ve üst sürümleri hdd de arıza çıkarmaya iyice meyilli dikkatli kullanın hız derken pcnizden olmayın iyi günler

Meyan

Üye
30 Haz 2014
99
0
Diyarbakır
Hocam güzel konu ellerine sağlık.
Birde Sorum olacaktı driverlerı güncellemek performansı ciddi bi şekilde etkiler mi?
Driverları güncellemek için program önerir misin ? Yoksa manuel mi yapalım ?

Biraz uzun oldu farkındayım :D

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Birde Sorum olacaktı driverlerı güncellemek performansı ciddi bi şekilde etkiler mi?

Manuel yap. Programlar bozabiliyor sürücüleri. Sonra mavi ekran hatası alabilirsin. ;)

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27

Driver güncellemesi %45 oranında performans artışı sağlar.Eğer güncellenecek birden fazla sürücü varsa IObit Driver Booster kullanarak güncellemeni tavsiye ediyorum.Ama eğer tek bir sürücü ise manuel yapabilirsin.
Ben her ay bir kere Driver Booster ile tüm sürücüleri güncelliyorum maşallah kale gibi pc ;)

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Konuyu hortlatıyorum :D yeni katılan arkadaşlarımız için //güncel
Comodo ile malwarebytes aynı anda kullanırsanız pc mavi ekran verebilir tabii en son sürümlerinde

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.