Bilgisayarınız Artık Işık Hızında! Tıkla!

Lycoz

Yeni üye
27 Haz 2015
33
0
İstanbul
Çok yardımcı bir konu lakin bir öneride bulunmak istiyorum artık insanlar win8 ve 8.1 hatta win10 gelicek bilgi verirken bu işletim sistemlerinede uygun verilse çok iyi çokta iyi güzel olur sanki Tekrardan teşekkürler

gNckml

Yeni üye
29 Haz 2015
2
0
Bilindik şeyler ama güzel bir dille anlaşılır şekilde anlatmışsınız. Fazlasıyla düzenli olmuş.

22 Haz 2015
173
0
İSTANBUL
Herşey güzel tamamda comodo nedir abi ben bu kadar uyuz bi eset gördüm bi comodo gördüm 3 kere programlardan uninstall ettim sonunda farklı yazılımla sildim photoshopun crack dosyasını sildi izinleri aldı geride alamıyorum kendimi admin falan yaptım herşeyi denedim olmuyor

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Herşey güzel tamamda comodo nedir abi ben bu kadar uyuz bi eset gördüm bi comodo gördüm 3 kere programlardan uninstall ettim sonunda farklı yazılımla sildim photoshopun crack dosyasını sildi izinleri aldı geride alamıyorum kendimi admin falan yaptım herşeyi denedim olmuyor

Avira tercihimdir şu sıralar

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
j5o9Jr.png

Hepinize teşekkürler arkadaşlar bu kadar kişiye teşekkür eden etmeyen herkese eğer yardımcı olabildiysem ne mutlu :)

Ekstra:Bu arada yeni bir yedekleme arşivi konusu açacağım :)

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Son düzenleme:

TRzon

Yeni üye
3 Tem 2015
6
0
Teşekkürler. Özellikle sondaki CMD kodları internet için iyi oldu. Yakında bende başka bir forumda böyle bir konu açacağım, sadece buradan değil bütün internet sitelerinden bilgiler alıp deniyorum ve alıntı yapacağım. Site adı veremem ama nickin paylaşacağım iznin olursa alıntı kısmında :)

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Teşekkürler. Özellikle sondaki CMD kodları internet için iyi oldu. Yakında bende başka bir forumda böyle bir konu açacağım, sadece buradan değil bütün internet sitelerinden bilgiler alıp deniyorum ve alıntı yapacağım. Site adı veremem ama nickin paylaşacağım iznin olursa alıntı kısmında :)

Alıntı yazılıp nickim paylaşıldığı sürece sıkıntı olmaz :)

Ozan Kotan

Yeni üye
14 Tem 2015
4
0
Sana çok teşşekür ederim verdiğin bilgilerden dolayı internette çok abuk subuk şeyler var ama sen çok iyi yazmışsın ellerine sağlık kardeşim. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.