Bilgisayarınız Asla Çökmesin // Professional Bakım

cronaldo1255

Katılımcı Üye
7 Ağu 2012
484
0
Advanced SystemCare Pro Programını size sunuyorum arkadaşlar bilmeyenler vardır diye kendim 1seneyi aşkın zamandır kullanıyorum ve haftada 1 kez bakım yapıyorum.Bilgisayarımda zerre kadar kasma yok sizede öneriyorum gerçekten çok professional bir programdır.

AdvanceSystemCare+6-weptech.png

Bilgisayarınız için artık yavaşlama, donma ve çökme sorunları bitti. Windows'unuzu 1 tıklamayla tamir edin ve koruyun. Advanced SystemCare, diğer araçlar gibi sadece kayıt defteri temizliği yapmaz. Sisteminizi doğrudan inceler ve sorun çıkaran engellerin tamamını düzeltir. Novel sistem teknolojisi sayesinde Advanced SystemCare, bilgisayarınızın daha hızlı, daha istikrarlı olmasını sağlar.

Advanced System Care Professional Kullanmanın Faydaları :

Sadece bir tık:
# Tüm işi bir tıkla bitirir.
# Sisteminizi, 1 dakikada tarar ve problemleri düzeltir.

PC'niz için 360° koruma:
# Güncel tanımlamalarla, bilgisayarınızı casus yazılımlara ve reklam yazılımlarına karşı tarar ve saptadıklarını siler.
# Casus yazılımların, kötü web site içeriklerinin bilgisayarınıza yüklenmesini engeller.
# Bilgisayarınızda yaptığınız tüm aktivitelerin günlüklerini siler.

Bilgisayarınızı %100 tamir eder ve korur:
# Geçersiz kayıt defteri girişlerini tarar ve düzeltir.
# Hatalı otomatik başlangıç nesnelerini saptar ve devredışı bırakır.
# Sistem konfigürasyonunu tamir eder, sistemin geç açılmasını ve sistem çökmelerini engeller.

PC performansını 3 kata kadar çıkarır:
# Windows'un kullanmadığı gereksiz dosyaları tarar ve siler.
# Windows'u optimize ederek, internet hızını arttırır ve Windows'un gücünü kaybetmesini önler.

Yenilikler:
# Yeni bir kayıt defteri düzenleyicisi eklendi.
# Kullanıcı arabirimi güçlendirildi.
# Dil paketi güçlendirildi.
# Windows Vista'daki GUI hataları giderildi.
# Genel hatalar giderildi.

Dosya indirme Linkleri:Advanced.SystemCare.Pro.v6.…zip (21,69 MB) - uploaded.net

Lisans kodu girmek ve programı yükseltmek için serial:65792-57FC4-5CEC1-677C4

4A639-FD966-C5435-512C4

Serial nasıl girilir?

İnternet bağlantınızı kesin sonra aşağıdaki kısımdan serial girin bir hata verecektir sonrasında programa bakın pro olmuştur iyi kullanımlar...

Ayriyetten şöyle bir durum var arkadaşlar bilmeyenlere.Programın içerisinde 2 tane dahili yazılım daha var onları kullanmak isteyenlere.

ny7tt.png

Burdan sorunları düzelt deyin hepsini düzeltecektir.

Malware Fighter lisans kodu:

:AE9C1-08313-45C7D-F0BA1
BD5D6-FC6D5-CA25A-36AAF

Bunlarıda aynı şekilde internet kapalıyken giriyoruz arkadaşlar.

Son düzenleme:

'Black Warrior

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ocak 2013
12,132
5
E5
Ben fudlanmamış serveri yakalıyomu diye açtım tarattım server hayla pc de kaldı avast taradım gitti Lisans da girmistim

cronaldo1255

Katılımcı Üye
7 Ağu 2012
484
0
Ben fudlanmamış serveri yakalıyomu diye açtım tarattım server hayla pc de kaldı avast taradım gitti Lisans da girmistim

Şöyle bir durum var bu program bir antivürüs vs gibi bir program değil aynı mantıkla çalışmıyor bu programın amacı bilgisayara düzenli bakım yapmak ama virüs için diyorsan içinde zaten Malware Fighter diye bir antivirüs programı var onu yükleyebilirsin.

zxsel

Katılımcı Üye
28 Ara 2008
280
0
İZMİR
bu program gercekten dıgerlerıne gore ıyı ancak bır sure sonra kabak tadı verıyor cansıkıcı reklamları ıle

glary utilities bence bıraz daha basıt vede daha ıyı regedıt konusunda basarılı.sureklı cokmelerden

muzdarıp olanlara deep freeze standart onerırım vırussuz bır hayat ıcın ya lınux ya deep freeze standart

Victory*

Kıdemli Üye
22 Tem 2012
2,734
0
Konya
1 yil boyunca farkli programlar kullandim ama çok dogru bulmuuyorum.
dvanced ile onariyorum.
Sonra wise care 100 tane buluyor onuda onariyorum.
Bu sefer ccleaner buluyor :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.