Bilgisayarınız Asla Çökmesin // Professional Bakım

fatih0263

Katılımcı Üye
21 Ağu 2011
484
1
Adıyaman/Kah
kardeş ben bunu senın linkten ındıremıyom bana kırık gelıo lınk arkadaş başka bır sıteden ndırek uplogdan gelmıo hotfıle aktarırmısın

matutinal

Yeni üye
26 May 2013
42
0
Win XP'de çalışır mı bu program?

EDIT: Daha önce bu tip programları hiç kullanmamıştım. XP kurulu, 512mb DDR2 Ram'a sahip bir laptopta kurdum. Farkedilir bir iyileşme sağladı. Anti-Malware programını kurmadım(benzeri başka bir program kullandığım için). Diğer iki programı kullandım. İşlem sonrası, şimdilik bir sorun da görünmüyor laptopta. Paylaşım için teşekkürler.

Son düzenleme:

mehmet5535

Yeni üye
25 Haz 2013
2
0
Konu için teşekkürler , bende yaklaşık 6 aydır Tune Up Utilties kullanıyorum oda çok memnun bırakıyor insanı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.