Bilgisayarınız Yavaşmı ? Gir İçeri

DIKKAT KIBRISLI

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
3,327
3
(nowhere) in
Adımları Tek Tek Yapın İyi Seyirler.Arkadaşlar Bildiğim Şeyleri Size Gösterdim Bilmeyen Arkadaşlar İçin Umarım Faydalı Bir Konu Olmuştur.

vbWlzp.png

7q3pmr.png

69WEYk.png

ld58Bp.png

P0JAvb.png

X0Rj2O.png

gqMDLQ.png

aLrayR.png

P0JApv.png

br7ajY.png

nR0ak1.png

Ly5Xp1.png

Anlatım Tamamen Bana Aittir.Teşekkür Etmeniz Yeterlidir.

Paradox84

Uzman üye
23 Eyl 2016
1,043
1
Eline sağlık. İsterseniz gelişmiş hızlandırma ve bakım programımı kullanabilirsiniz. Linki imzamda.

'GonzaLes

Yaşayan Forum Efsanesi
17 Nis 2015
11,750
268
85
Kayseri
Eline sağlık dostum bunlar ilk adımları sayılabilir daha bir çok yönleri var tabi :)

SerdarCoruk

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,302
8
127.0.0.1
69WEmv.png

Chrome'nin arka planda çalışmaması için resimde görülen gibi yapılabilir örnek olarak, daha çok şey var böyle. Konuya ekliyebilirsin, kendin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.