Bilgisayarınıza Şifremi Kondu Açamıyormusunuz Buyrun -->

4 Ağu 2008
124
4
Arkadaşlar Bunun Bir Kaç Yolu Var Ben Bunlardan 2 sini Anlatıcam

1 : Bilgisayarınızı Açtıktan Sonra Kullanıcı Adları Gözüktükten Sonra Ctrl+Alt+Delete Yapın Ve İsme Adminstrator Yazıp Enter Yapın Daha Sonra Denetim Masasından Parola Koyulan Kullanıcıya Gelip Parolayı Kaldır Diyin.

2 : Bilgisayarınızı Açarken Durmadan F8 e Basın Daha Sonra Önünüze Bir Kaç Madde Çıkıcak Siz Güvenli Modu Seçin Ve Enter Yapın Daha Sonra Adminstrator Adlı Kullanıcıya Girip Denetim Masasından Parola Koyulan Kullanıcıya Gelip Parolayı Kaldır Diyin.

Kolay Gelsin...

wanted065

Katılımcı Üye
7 Eki 2007
282
2
ya bu gece Herkes kullanıcı hesabı diyor arkadaslar valla aratın kaç kere verildi bu ve benzer konular

4 Ağu 2008
124
4
Araştırıpta Veriyoruz Bunun Aynısını Yazan Yoktu

"RapcihackeR Durmadan Yineliyor Hic Bisey Demiyorsunuz Gelmisiniz Bu Yazıya Takıyorsunuz

casanovam

Yeni üye
7 Ağu 2008
1
0
sizin bu dediklerinizi ben aynen uyguladım güvenli moddan giriş yapıyor fakat sifreyi kaldrı dediğimizde uygulamayı gerceklestirmedi ve acıp kapattıktan sonra tekrardan sifre istedi....
bence cokta işlem gören bir işlem değil bence güvenli moddan giriş

ejder200488

Yeni üye
26 Şub 2008
1
0
saol kardeş ama sorunum benim kullanıcı parolası var ama administratörede parola istiyor daha önce açtığım şifre kabül etmiyor admin ve kullanıcı şifreli şuanda nasıl açabilirim
teşekür ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.