Bilgisayarınızı hafifletmek için bu program birebir.

kurtpolat

Üye
12 Eyl 2009
178
0
İzmir
Konu doğru yerdedir. O program bilgisayarınızda olan cookiesleri de siler o yüzden bilgisayar güvenliği kapsamına dahildir. İlginiz için teşekkür ederim. Programı indirip kullandığınızda bunu anlayacaksınız :) Ancak madem öyle olması kanaatinizdesiniz bu konuyu silip oraya taşıma yolunu bana söylerseniz bende seve seve değiştiririm.

Son düzenleme:

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
öncelikle konun yanlış yerde bilgisayar güvenliğinde olmıycak yukarıdada belirttim; cokies siliyo diye burda olmalı diye bir mantık yok .ccleaner de cokies siliyo ama bilgisayar güvenliği bölümünde paylaşmıyoruz.farkındaysan oda programlar bölümünde bilgisayar güvenliği bölümün altıdaki ufak yazıyı okursanız anlarsınız; özel mesajla bildirmene gerek yok ben yorum yazdığım bütün konuların takipçisiyim.

kurtpolat

Üye
12 Eyl 2009
178
0
İzmir
Konunun nasıl silineceği konusunda bir bilgin varsa bana öğret bende konuyu silip oraya taşıyım. Ama yinede konunun doğru yerde olup olmadığını sitenin yöneticileri tarafından bizzat bana uyarı halinde yapılmasından yanayım. Herneyse konu silmeyi bilmiyorum yardım edersen sıkıntı kalmaz.

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
Konunun nasıl silineceği konusunda bir bilgin varsa bana öğret bende konuyu silip oraya taşıyım. Ama yinede konunun doğru yerde olup olmadığını sitenin yöneticileri tarafından bizzat bana uyarı halinde yapılmasından yanayım. Herneyse konu silmeyi bilmiyorum yardım edersen sıkıntı kalmaz.

konuyu bildirdim bölüm sorumluları gerekeni yapıcaktır,sen taşıyamazsın onlar taşırlar gördüklerinde merak etme; ve direk site linki vermen doğru değil kardeş o programı konu olarak açsan çok daha iyi olur,yanlış anlama doğru bilgi vermeye çalışıyoruz.

kurtpolat

Üye
12 Eyl 2009
178
0
İzmir
Yok olur mu öyle şey amacım post kasmak değildi sen kusura bakma esas bilgileri bilmediğim için rütbem astteğmen zaten yavaş yavaş oturucak teşekkürler tekrar.

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
Yok olur mu öyle şey amacım post kasmak değildi sen kusura bakma esas bilgileri bilmediğim için rütbem astteğmen zaten yavaş yavaş oturucak teşekkürler tekrar.

asteğmen olman veya benim tuğgeneral olmam bişey ifade etmez senden bir farkım yok benim üslerimde olanlar içinde bir farkı yok bu sadece emir komuta sistemi kargaşa cıkmasın diye yoksa hepimiz birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz başkada bir amacımız yok;2009 kayıt olmuşsun unutmuş veya dalgınlıgna gelmiştir merak etme arkadaşlar ilgilenir..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.