Bilgisayarınızı kapatın ama programlarınız çalışsın

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
40
Arkadaşlar arada bir kapatın ayarları kaydetsin..Ben sürekli hazırda bekletiyodum bir iki sorun oluşmuştu :D

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
27
Teşekkürler bilmiyordum öğrenmiş oldum ama biraz enteresan geldi, elektrik yokken programın çalışması :)

4atliam1

Yeni üye
10 Tem 2010
6
0
Ram deki bilgiler pc kapatıp açtığımızda her zaman silinir. bu yöntemle silinmiyor. ve siz kulanırken ram dolunca pc kasıp ve kitlencektir.

HappyHacker

Katılımcı Üye
13 Kas 2011
285
0
Konya
Bilmiyordum Güzel Paylasım, Ama Nasıl Elektirik Yani Güç Almadan Programlar Calışabiliyor Anlamış Değilim. Güzel Paylaşım Teşekkürler

Son düzenleme:

YoUngCrUel

Katılımcı Üye
9 Ağu 2011
811
0
İstanbul
Konu Post Kasma Konusuna Dönmüş ve Arkadaşlar Ayrıca Ölü Konuları Canlandırmayalımki Yeni Konular Herzaman Yukarıda Kalsın.. Konu Kilit//

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.