BİLgisyarIM YAwaş DİYENLEr BURaya !!!!

the jaja

Üye
28 Eki 2007
70
0
ben daha önce denemiştim böle bişey windowsun dogru çalışmasını engelliyo reset attıktan sonra pc hiç açılmaya bilir daha öce denemiştim format atmak zorunda kaldım bana kalırsa denemeyin illada hızlandırmak isterseniz ram alın derim saygılar

29 Eyl 2007
243
0
SAKARYA
bu arkadaşın dediği zararsız arkadaşlar ama bazı kişiler ise bilgisayarınız hızlı kapansın diye kdlar veriyor sakın onları yapmayın bilgisayarı hızlı kapatmak veya açmak bilgisayarın fişini çekmek gibi birşey bi süre sonra ana kartınızdan olursunuz benden uyarı...

zararlı olsaydı kardeş benim bilgisayarın şimdi cenaze namazını kılıyodukk:puah:puah

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.