Bilim Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bəy

Özel Üye
21 Haz 2015
4,810
266
Konya

Allah aklını kullanmayanları pislik içinde bırakır.
(Kuran, 10:100)

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse, bilimi seçin
(Mustafa Kemal Atatürk)

Esenlikler.

Kulübün kuruluş amacı;

İnternetten kopyala-yapıştır yaparak değil de gerçekten araştırarak, kitap okuyarak, eline bilim aleti alarak, inceleyerek, yorumlayarak billime katkıda bulunmak.

Turk Hack Team'ın adını sadece hack alanında değil de bilim alanında da duyurmak.

Kurallar;

Misyon geçerlidir.
Alıntı yazılar, buluşlar vb yapılmaması.

Yapacaklarımız;

Buluş, icat yapmak,
Araştırma yapmak (Her alanda olabilir, bir köpeği de bir çiçeği de araştırabiliriz)
Gözlem yapmak
Ve bilime faydası olacak her iş.

Katılacak kişilerde bulunması gereken özellikler;

Makale yazabilecek, tasarım yapabilecek, ve Yapacaklarımız kısmında yazan işleri yapabilecekler.

Üye olacak kişilerin göndermesi gereken başvuru formu;

Adınız :
Memleketiniz:
Numara: (Numarası olmayanlar mesaj atabilir, konuşuruz.)

Zamanla güncellemeyi düşünüyorum.
Kolay bir iş olmadığı için, yöneticilerden sabır bekliyorum.

Son olarak lütfen kalabalık için değil, öğrenmek/öğretmek için katılalım.

ROzg0n.png

Son düzenleme:

PasTiEl

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
327
0
Gerçekten tutarsa ve üstünde uğraşılırsa mükemmel olur katılacaklara başarılar dilerim.

Bəy

Özel Üye
21 Haz 2015
4,810
266
Konya
Sevdiğim bir yazarın da dediği gibi, dünya da balı bir arılar bir de Türkler üretiyor.

Bizim için zor birşey yok, sadece aklımızı doğru yere yormalıyız.

srhtgvn

Uzman üye
5 Ocak 2016
1,158
0
16
Hayırlı olsun çok güzel amaçla açılmış bir kulüp. İş yoğunluğum olmasa katılmak isterdim

rusmelezi

Yeni üye
30 Eyl 2017
4
0
Özel mesaj atmak için gerekli mesaj sayımı doldurduğumda katılmayı planlıyorum, gerçekten düşünceli ve güzel bir iş bu grup fikri, bizi helâk olmaktan diğer medeniyetlerin altında kalmaktan ancak bilim kurtarabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.