Bilinmeye Dosya Uzantıları

toronaga16

Yeni üye
28 Kas 2009
4
0
İyi akşamlar.
Uzantısını bilmediğim dosyaları nasıl açabilirim ? Geçenlerde .xem diye bir dosya buldum ve açamadım. 1-2 program indirdim ama işe yaramadılar. Bu tarz uzantıya sahip dosyaları açmanın yolu var mı ?

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Bu dosya uzantıları pogramların Developerları(Yapımcıları) tarafından kullanılan yaratıcı programın oluşturduğu uzantılardır.Açmak çok bir işinize yaramaz büyük ihtimal koddan ibarettir.Lakin bazen istisnalarda çıkmıyor değil.

toronaga16

Yeni üye
28 Kas 2009
4
0
Bu dosya uzantıları pogramların Developerları(Yapımcıları) tarafından kullanılan yaratıcı programın oluşturduğu uzantılardır.Açmak çok bir işinize yaramaz büyük ihtimal koddan ibarettir.Lakin bazen istisnalarda çıkmıyor değil.

İnanıyorum ki o istisna durumu yaşayacağım :) 1 haftadır ufak bir proje üzerinde çalışıyorum en sonunda bu engel çıktı karşıma. 5 adet .xem uzantılı dosya var bunlardan birisinden bile ufacık bilgi alabilirsem çok işime yarayacak ^^

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.