Bilişim Suçları lütfen bilgili kişiler baksın

ReadyMajeh

Üye
25 Haz 2016
151
0
Erzurum
Arkadaşlar forumdaki 3.günüm sql açıklı site hacklemeyi öğrendim fakat ben yurtdışı sitesi hackledim diyelim bana Türkiye yargı uygular mı ? Yani polis peşime düşer mi?

25 Haz 2016
92
0
kardeşim bu işe katılalı 3 gun olduysa senin hackleyebileceğin hiç bi site için interpol birşey yapamaz cunku hackleyebileceğin siteler idealdir.

'GonzaLes

Yaşayan Forum Efsanesi
17 Nis 2015
11,750
267
85
Kayseri
Şu siteyi/kişiyi hackledim hapse girer miyim?

Bu bir Türk sitesi yahut bir vatandaşı ise mahkemeye verdiği takdirde sıkıntı çıkabilir.Siber suçların peşinize düşmesi çok zor değil.Bu durumda o kişiyi ikna etmek için uğraşmanız en doğrusu olacaktır.Tabii mahkemeye vereceğinden eminseniz.

Eğer yabancı bir site ise, o kişi şikayet etmekle uğraşmayacaktır.Etse dahi yabancı bir ülkeden saldırıldığı için hiçbir teşkilat sizinle uğraşmaz.%99 ihtimalle sorun çıkmayacaktır içiniz rahat olsun.

<<<<

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.