Bilişim ve Programcılığı Hk

19 Eki 2014
183
3
Arkadaşlar Bilgisayar Üzerine Okuyan Birisi Değilim Bilişim Üzerine Yazılım Üzerine Okuyan Birisi Değilim Fakat Yazılıma Dair Az Çok Bilgim Var Hangi Programlar İle Ne Yazılır Gibi Fakat Üst DÜzeyde Programcılıgı İnternetten Kitaplar Sipariş Edip Okuyarak Bilgisayara Dair Tasarımcılığa Dair Kitapları Evden Okuyarak Kendimi Tam ANlamıyla Geliştirebilirmiyim ve Bilgisayaras Dair Tüm Konuları Yazılım ve Donanım Olarak Tamamını Evden Kitaplar İle Teorik ve Pratik Yaparak Başarabilirmiyim Yoksa Üniversite Katıyyen Şartmı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Coolcocukk

Yeni üye
19 Eyl 2015
41
0
Üniversite de ögrettikleriyle anca sınıfı gecersin bi işine yaramaz.Kendin merak ettiğin her konuyu detaylı araştırıp bilgi topladıgında ve uyguladıgında ögrenirsin:)

19 Eki 2014
183
3
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
üniversite şart değil tabiki kitap da şart değil internette birçok kaynak mevcut
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yanıt : Kitap Derken Nasıl Desem Bilgisayar Bilişim Öğretim Üyeleri Tarafından Yazılan Programcılığı Anlatan Kitaplar Daha Detaylıdır Diye Öyle SÖylemiştim Tabi İnternet Üzerindede Dağınık Bir Çok Bilgi Var Fakat Dağınık Orda Burda Yani ve Bilgisayar Öğrenmeye Aslında İlk Olarak Donanımsal Olarakmı Başlamalıyım Teknik Sorun Çözümleri Donanımsal SOrunları ve Çözümleri Üzerinemi Başlamalıyım Diyede Düşünüyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.