bim'de çalışacağım

lckdora

Katılımcı Üye
1 Ocak 2015
851
0
@root/system
Arkadaşlar 2 gün önce cv yolladım şimdi aradılar. Yarın iş görüşmesine çağırdılar. okul bittiği için çalışmaya karar verdim.

Yalnız 1 ay çalışıcam ve onu bilmiyorlar çünki 1 ay çalışıp bi cüzi para alıp askere gidicem ağustos celbi ile.

Acaba 1 ay çalışıp istifa etsek sorun olur mu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Umutarslan

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
439
0
Bu arada askerlik için eve kağıtmı geldi yoksa tescilini iptalmi ettirdin. Çünkü bende ramazan ayından sonra tescilimi iptal ettirip askere gidicem. Ama bana tescil iptal edilir edilmez 2 hafta içinde gitmem gerektiği söylendi. Askeriyeden söylemediler tabi karışıklık olmasında. Bende ona göre hazırlık yapıcam :D

lckdora

Katılımcı Üye
1 Ocak 2015
851
0
@root/system
Bu arada askerlik için eve kağıtmı geldi yoksa tescilini iptalmi ettirdin. Çünkü bende ramazan ayından sonra tescilimi iptal ettirip askere gidicem. Ama bana tescil iptal edilir edilmez 2 hafta içinde gitmem gerektiği söylendi. Askeriyeden söylemediler tabi karışıklık olmasında. Bende ona göre hazırlık yapıcam :D

yok kardeşim benim yaş 21 :) 96 doğumluyum. 19 yaşımda eve kağıt gelmişti çağrılma belgesi, gidip tecil ettirdim. İşte nisanda tecili bozdurdum

Mayıs celbi vardı, mayısı istemedim çünki okul haziranda bitiyor
Ağustos celbinde gitmem için tecilimi bozdurup dilekçe verdim.
Sen Kasım celbine yetişirsin. Eğer ki garanti gitmek istiyorsan yani aksama filan olmamasını istiyorsan eylülün 10'u gibi git dilekçeni ver Kasım celbinde askere gitmek istiyorum diye. Yoksa geç gidersen seneye alırlar askere :)

CaptainSalvador

Adanmış Üye
17 Eki 2014
6,073
15
Teşkilat
İmzalayacağın sözleşmede yazar .Örnek verilecek olursa TSK 'da göreve başlama sürenden 15 yıl önce istifa edemiyorsun.
BİM'inki hakkında pek bir bilgi sahibi değilim açıkçası.
Belirtme konusuna gelirse belirtmemen daha iyi olur,şirketler geçici insanlar ile uğraşmak istemezler,kalıcılar daima tercih sebebi olmuştur.

İyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.