Binomo da battım.

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,541
3
692
24
İlk olarak 150 tl attım 565 yaptım ve hepsi gitti daha sonra 400 attım 525 lere falan çıkardım hepsi gitti son olarak bu sabah 400 attım 475 oldu ve hepsi gitti. Kimseye tavsiye etmiyorum girmeyin bir kaç gün önce kumar mıdır diye konu açmıştım kumar bile değil direkt dolandırılıyorsunuz.

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,321
120
4,775
İlk olarak 150 tl attım 565 yaptım ve hepsi gitti daha sonra 400 attım 525 lere falan çıkardım hepsi gitti son olarak bu sabah 400 attım 475 oldu ve hepsi gitti. Kimseye tavsiye etmiyorum girmeyin bir kaç gün önce kumar mıdır diye konu açmıştım kumar bile değil direkt dolandırılıyorsunuz.
"KASA HER ZAMAN KAZANIR!" diyecekler gelir birazdan :D
Oynamayı bilmezsen, kaybetmeye mahkumsun zaten. Eğer batıyorsan, oynamalıydın. Riske girmemek bir tercihtir.

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,321
120
4,775
Aynı zamanda bir arkadaşımda kaybetti
Niye başta riske girdiniz? Bu oyunda 2 seçenek var.
[KAZAN/KAYBET] %50 yani. Buna rağmen girip de oyunu suçlayamazsın.
Bu tamamen şans faktöründe. Şimdi sizin o kaybettiğiniz parayla birisi tatile çıkmaya hazırlanıyordur :d

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,541
3
692
24
Niye başta riske girdiniz? Bu oyunda 2 seçenek var.
[KAZAN/KAYBET] %50 yani. Buna rağmen girip de oyunu suçlayamazsın.
Bu tamamen şans faktöründe. Şimdi sizin o kaybettiğiniz parayla birisi tatile çıkmaya hazırlanıyordur :d
biz her zaman kaybediyoruz zaten :D sanmıyorum tatil falan oda bırakıyor

Ç1nk0

Üye
6 Tem 2023
77
52
Kumarı oynatan kazanır : ) oynayan kazanamaz. Size tavsiyem bulaşmayın böyle işlere, hem zamanınıza hemde cebinize yazık olur. Ki olmuş'da....

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,321
120
4,775
Ya abi hep pes etme pes etme dediler senin gibiler bende yine attım yine battım
Emin ol senin gibiler dediklerin benim gibi değildir. 😏
Her önüne geleni dinlemeyeceksin. Ben yıllarca bir çok sanal iş yaptım (legal tabi ki) iyi de kazandım.
Hem pes etmedim == Kumar oynamak :D
Burası yanlış zaten...

AdaletinKILICI

Katılımcı Üye
29 Eyl 2019
311
120
127.0.0.1
Risk yönetimini yapamazsan zaten kaybedersin. Bu sabah 400 atıp 475 e çıkartıp hepsini kaybettiysen büyük miktarlarda girmişsindir. Zaten art arda 3 işlem kaybedersen o psikoloji ile devam etmemelisin. En az 1 gün beklemelisin. Ayrıca 400 TL gibi rakamlarla tutup da 50 TL lik işlemlere girmemelisin. 12 yani en düşük miktar ile girmeliydin. 12 gelmedi 20 o gelmedi 30 gibi ilerlemelisin. Ya da ilerlemeliydin. Sonuncu da gelmezse zaten dediğim gibi o psikoloji ile devam edilmemeli. Kısacası risk yönetimini yapamayıp hırsına yenik düşersen hangi piyasada olursan ol bu kumar veya dolandırıcı diyerek kaybedersin. Umarım yardımcı olmuşumdur : )

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,534
13
877
hatan neydi merak ediyorum :)
biz 700 lira yatırdık 15 bin tl'ye katladık.

sanırım sen istatistik ve matematik yapamadın ondan battın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.