/// Bir Anımı Anlatayım Babacanlarım:) ///

F e d a i

Uzman üye
28 Şub 2013
1,123
0
Bilinmez
Yıl 1993 genç yaşlardayım çalışkan efendi okuldan eve evden okula giden biriyim hayatımda kızlarla çıkmadım o zamana kadar babacanım:) taki hülya 'yı tanıyana kadar aynı okulda bile deiliz beni nerden görmüşse begenmiş :) sonra bir fırsatını buluyor kütüphaneler o zaman meşhurdu buluşmaya ders çalışma bahanesi ile giderdik öyle pastane falan da yokdu dondurmacı ve baklavacı dükkanları vardı babacanlarım neyse kütüphanede ders çalışıyorum ilk ögrencisi biriydi o yaşlarda yani baktım yanıma geldi abi bunu şu abla verdi dedi:)

Nediyecegimi de şaşırdım panikle aldım defterin arasına koydum sonra bir an göz göze geldik ama utandım vallahi babacanlarım:) yanımdaki arkadaşlar helal olsun ne zaman ayarladın güzel kızmış diyerek beni iyice utandırıyorlardı sonra bende baktım olacak gibi deil hemen toparlandım ve kütüphanede çıktım baktım arkamdan biri heyy heyy baksana diye hafif yüksek sesle bende elim ayagım birbirine dolaştı bir taraftan da biri görür diye iyice afallamaya başladım ama hülya rahat kızdı hemen yanıma geldi dur beee 2 laf edelim tanışalım sonra yine nereye gidersen git dedi bende tansiyon sıfıra düştü renk kıpkırmızı oldu tamam dedim ama nasıl dedim bilmiyorum:) Sonra konuşmaya başladı bende sağa sola bakıyorum biri görürse ne yapacagım diye o da hiç zaten sanki erkek o bayan benim gibi anlatıyor sonra ben anlatmaya başladım öylelikle yarım saat kadar konuştuk ve ayrıldık o evine ben evime aklım başımdan gitti babacanlarım:) aradan 2 gün geçti okul çıkışı karşılaştık ama sadece bakışıyoruz bir kaldırımdan bir kaldırıma :) sonra yine haftasonu kütüphane bahnesiyle böyle devam edip yavaş yavaş arkadaşlıgımız ilerlemeye başladı ama dedigim gibi arkadaşız başka birşey yok zaten bir kütüpanede yanyana olabiliyorduk :)

bir gün yine okul çıkışı belki görürüm diye ilerlerken ilkoku arkadaşımı gördüm adı hüseyin tam bir çapkın çocuktu naber falan filan derken yaklaşık 6 yıldır görmüyordum baya degişmiş zaten çapkındı daha da çapkın olmuştu hemen başladı şöyle kızlardan konuşuyorum sen neyaptın halen konuştugun yokmu aş oğlum artık kendini konuş birilerini bul böyle hayat ürmek günah diyordu ki o sırada kız arkadaşım karşıda göründü bende vallaha var aslında biri ama daha yeni tanıştık dedim harbi lan şaka yapıyorsun inanma dedi ama yanımda sınıf arkadaşım beni dürtüyor bende sanıyorum ki bak hülya geliyor demek istiyor neyse hüseyin aha şu orta daki kısa saçlı yeşil gözlü kız var işte konuştugum kız dedim ama kız üzerimize doğru gelerek abi evin anahtarı sende mi dedi . İşte o anki halimi sizlere anlatamam babacanlarım:( ölseydimde o günü yaşamasaydım ama yaşadım hüsüyin hülyaya evin anahtarını verdi ve giiti hülya sonra yanımdaki çocukda işim var benim dedioda kaçtı kaldıkmı hüseyinle başbaşa ondan güçlüyüm ama diyorum ki bana vursa haklı ,küfür etse haklı vallahi dedim hiç bir şekilde karşılık vermeyecegim kendi kendime söyleniyorum bana çy içelimmi dedi tamam dedim çay bahçesine oturduk ve bana dediki yeminle babacanlarım :) sen çalışkan efendi birisin kız kardeşim senden iyisini bulamaz dedi ama ciddi isen konuş yoksa burada bitir dedi ve çayı yarım bırakıp hesabıda ödeyerek gitti bende yerin dibine girdim hayatım da ilk defa biri ile konuştum ve oda arkadaşımın kardeşi çıktı .Kim suçlu bu durumda bilmiyorum ama hemen hülyaya telefon açtım ozamanlar cep telefonuda yok ptt açtım evlerine ve durumu anlattım meyer oda bzim resimlerimizi daha önceden görmüş ve ordan beni begenmiş ama bu kadarını beklemiyormuş sonra daha çok kızdım ona ve birdaha 2 sinide görmedim babacanlarım:)

NOT:) şimdi bunu neden mi Anlattım Çünkü hüseyin yanımda da ondan babacanlarım:)

babacan ben bu aralar senaristliğe merak saldım bir tane roman yazıyorum bana büyük ilham verdin vallahi babacan eski türk filmi gibi tıpkı :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.