Tehlikeli İçerik Bir Değişik Bilgi

VGelin

Üye
22 Mar 2018
62
0
Karanlık
Ben Pek İnanmadım Söz Sizde

IOzbCI

Moderatör tarafında düzenlendi:

Khapadi

Üye
25 Mar 2018
92
0
43
Eskişehir
Deep webe pek inanmayın.Tavsiyemdir :)
Gerçek bilgiler olduğu kadar sahte bilgide daha çok.
Normal internette gördüğünüz her şeye inanmadığınız gibi bunlarda da seçici olun.
Normal internette her bağlantıya tıklamadığınız gibi deep w. de de tıklamayınız.

Biraz vakit geçirmiş birisi olarak söyleceğim naçizane düşüncem kısa ve en net şekilde bu :)
İyi forumlar dilerim.

VGelin

Üye
22 Mar 2018
62
0
Karanlık
Deep webe pek inanmayın.Tavsiyemdir :)
Gerçek bilgiler olduğu kadar sahte bilgide daha çok.
Normal internette gördüğünüz her şeye inanmadığınız gibi bunlarda da seçici olun.
Normal internette her bağlantıya tıklamadığınız gibi deep w. de de tıklamayınız.

Biraz vakit geçirmiş birisi olarak söyleceğim naçizane düşüncem kısa ve en net şekilde bu :)
İyi forumlar dilerim.

bence bilmeyen kalmamıstır bunu aga

Khapadi

Üye
25 Mar 2018
92
0
43
Eskişehir
bence bilmeyen kalmamıstır bunu aga

Yaşça küçük olanların girip,gizli bilgiler ele geçirdiğini sanması,
Yada bir kaç fotoğraf görüp çoğu yerde olmayan şeylere şahit olduğunu düşünmesi gibi olaylara çok denk geldim.Yeni kayıt oldum ve gördüğüm kadarı ile yaş ortalaması biraz düşük.İllaki büyük yaşta olanlarda vardır.
Sakın yanlış anlaşımasın.Yaşın küçük olanlar inanıyor diye bir söylemde bulunup küçük görmüyorum.Dimağları çok geniş gençlerde var.
Atatürk'ün dediği gibi Tüm ümidim gençliktedir...

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Yaşça küçük olanların girip,gizli bilgiler ele geçirdiğini sanması,
Yada bir kaç fotoğraf görüp çoğu yerde olmayan şeylere şahit olduğunu düşünmesi gibi olaylara çok denk geldim.Yeni kayıt oldum ve gördüğüm kadarı ile yaş ortalaması biraz düşük.İllaki büyük yaşta olanlarda vardır.
Sakın yanlış anlaşımasın.Yaşın küçük olanlar inanıyor diye bir söylemde bulunup küçük görmüyorum.Dimağları çok geniş gençlerde var.
Atatürk'ün dediği gibi Tüm ümidim gençliktedir...

Atatürk bu günleri görmedi canım.... :trl

Üstad sen bilmiyorsun, 7. seviye deep web'de şeytanın kendi sitesi varmış. Yaaaa.....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.