Bir Forum Bu Kadar Mı Değişir

powwerbangTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
513
117
Selamlar, neredeyse 5 yıl önce katılım sağlamışım foruma. Yıllar önce de bıraktım öyle bir bakayım derken her şey çok değişmiş. Neler oldu? Nasıl gidiyor? Umarım hepiniz iyisinizdir.
Öncelikle Hoşgeldin. Tekrar uğramanıza sevindim umarım güzel vakit geçirir bilmediklerinizi burada tamamlama fırsatı yaşayabilirsiniz esenlikler dilerim.

6 Ağu 2023
176
38
Hoşgeldin . Bu hesabın 2023 te açıldığına bakma . İster inan ister inanma ama 2015 tede bir heabım vardı.
Ah eski günler.
Hala web arşivden eski günlerimize bakıyorum hasret gideriyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.