Bir günlüğüne admin olsan ne yapardın

TOMMYŞH

Katılımcı Üye
28 Haz 2021
449
1
164
Turan
Saçma saçma konu kısmında bilmedikleri şeyleri soran arkadaşlar var bize saçma geliyor olabilir ama onlara belkide mantıklıdır ama yeni alınan üyelerin 1 aylık yaptıkları takip edile bilir forumda bişeler yapmak içinmi burdalar yoksa sadece konu acıp cevap almak için mi (ads ne bilmiyorum )
ads tht de reklam yapabiliyorsun dediğin şey aslında doğru ama yinede saçma işte gelipde tht de instegram hesabıdır sevgilidir bunlar saçma ve olmaması gerekiyor

Bermuda

Yüce Admin
21 Eyl 2006
349
3
546
turkhackforums.cjb.net
hayır mesela cc data alrı vb. şeylere sadece a sınıfı erişe bilcek ddos atack uygulama larına c sınıfı erişe bilcek
kendini kanıtladıkca level atlayacaksın sın bu sayede güzel bir sınıflandırma ve alt rütbeli kişiler pes etmek yerine
daha da hırs lanıp daha iyi proje lere imza atabilir sanırım daha açıklayıcı anlatamam
yararlı olduysa beyenir misin

Eğer işin içine Kredi Kartı'nı herhangi bir şekilde sokuyorsanız admin olmanızın hiç itimali yok ne yazık ki :)

CiHaN-i TuRaN

Kıdemli Üye
29 Tem 2017
3,483
994
Eğer ben admin olsaydım
değerli hocalarımızın bıraktığı yolda ve dava da devam ettirirdim
bu nickede yakıştır :D :D

Detqum.

Üye
2 Kas 2022
60
32
Eğer işin içine Kredi Kartı'nı herhangi bir şekilde sokuyorsanız admin olmanızın hiç itimali yok ne yazık ki :)
mesela yazdım rasgele bir örnek

Hocam gerekli mesajı vermiş bulunuyor forumda gizlilik her zaman ön planda tutuluyor demek budur arkadaşlar
aynen yunanistandan 10k kimlikno çin den 5k kart hindistan hastane datalarını ayrı biryerden almışım kusura bakma;)

zyREN

Katılımcı Üye
12 Eyl 2021
773
6
550
Kayıp
Evet arkadaşlar konu başlığında belirtildiği gibi forum içerisinde bir günlüğüne admin olsanız ne yapardınız veya yapmak isterdiniz
(Dipnot: @Bermuda hocamdan izin alınmıştır. Adminler tarafından takip edileceği için eleştiriler saygı cercevesinde olması önemle arz edilir)
1 günlük admin olsam 1 günü 128193829 gün ile değişirim. Yazılmış misyon ve vizyon ile devam eder ekstra olarak diğer adminlerin nickinin yanına kedi emojisi koyarım. 🐱

woxr1n.online

Katılımcı Üye
18 Nis 2022
600
302
Yeni Rütbeler Getirirdim,
Katılımcı, Uzman üye Yerine Farklı İsimlerle Yeni Rütbeler Getirirdim,
Her Rütbenin Kendine Özel Bir Arka planı, Kendine Özel Işıklı Bir Görünümü ve Animasyonlu (Renklerce Zenginleştirilmiş)
3 Ay Süre Aralıkları ile Nick Değiştirme Getirirdim,
Forum içi H4ck Eğitimlerini Artırırdım (%40 Oranında)
Forum için Daha Modernize Edilmiş Bir Tema Kullanırdım (Alışılmışın Dışında Bir Tema)
Herkes Değilde Belirli Kriterlere Erişmiş Üyelerin Konu Açmasını Sağlardım.

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,909
5
1,249
Madem “ adminimiz “ dikkate alacak gönülden fikrimi beyan edeyim. Eski bir bilgili yönetici olarak.

1- ÜDY de yer alma durumunu çok net bir şekilde keskin ve kurumsal bir yaklaşım ile değiştirir;

2- Arkadaş, tanış, eş-dost demeden ayrım yapmadan yönetim durumunda insiyatif göstermez;

3- İşleyiş ve düzen üzerine ( Ekipler ) ÜDY etkisini göstererek “Siber Atay “ kurumsallaşmasını ( doğru tabirse ) ileriye taşır;

4- Üye dahil alt kıdem yetkililerini de önemser ( yönetici dahil ) ve onları kalıcı kılmak adına projeler sunar;

5- Yönetimsel hiyerarşi düzeyini üst seviyeye çıkarır ( Yerince );

6- Ve son olarak şeffaf bir ( Yerinin gerektirdiği her konuda ) yönetim gerçekleştirirdim.

Bunlar yapılıyorsa eksikleri düşünelim. @Bermuda Sizi görüp bilmek güzel.

Ek olarak da “ Yönetime dönecek eski bir yöneticinin süresiyle geldiği kıdeme değil sürecinde verdiği emeğe bakarım “ hak edilen alınır. ( çok farklı şeyler )

Öznel bir yargı yorumu beyanı.

uzaylgen

Katılımcı Üye
12 Mar 2019
757
2
172
Linux
stackoverflow'daki gibi gibi konu açarken başlık ile alakalı konuları sıralayıp kişisin sorusunu ilk olarak önce açılmış konularda aramasını sağlayacak bir düzen getirirdim. Eğer soracağı soru listelenen konularda yoksa "sorum bunlarla ilgili değil" butonunu işaretleyip kendi konusunu açabilecek.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.