Bir index daha

pars_turk

Katılımcı Üye
12 Ara 2007
405
5
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">
<!-- saved from url=(0025) https://tik.lat/MTXn7 .turkhackteam.net/ -->
<HTML><HEAD><TITLE>HACKED > by nick buraya </TITLE>
<**** http-equiv=Content-Type content="text/html; charset=windows-1254">
<**** content="Microsoft FrontPage 5.0" name=GENERATOR></HEAD>
<BODY bgColor=#000000>
<CENTER><FONT color=#00ff00><B><FONT size=5>   </FONT><FONT size=7><A
href="mailto:H@CKED">H@CKED</A> ></FONT></B></FONT><font size="7" color="#00FF00"><b>
by blacktrouble</b></font></CENTER>
<P align="center"><FONT
color=#00ff00>
<B><FONT face=Georgia size=6> Ne Şan Şöhret Peşindeyiz.Nede Kimsenin
Ekmeğinde Gözümüz Var...
<br>
Sadece<br>
Dalımızı Kıranın Ve Yeltenenin Ağacını Kökünden Sökeriz...<br>
Bu Hususta<br>
KRAL VE KURAL<br>
Tanımayız!<br>
Dedik ki herkesle barışık olalım.Kardeşlik kuralım.Ama bu Alemin kuralı
birbirinin canını yakmak ise
<br>
CAN YAKMAYA DEĞİL GÖVDELERİN ÜZERİNDEN KELLE ALMAYA GELDİK...<br>
HATTA BİNLERCE ALDIK.ALMAYA DA DEVAM EDECEĞİZ.<br>
HİÇ BİR ŞEY BU GÜNKÜ GİBİ OLMAYACAK...</FONT></B></FONT></P>
<P><FONT color=#00ff00><B><FONT size=6> </FONT><FONT
size=5>                   
</FONT></B></FONT><FONT
color=#0000ff><B>                                                                                

</B></FONT><FONT color=#00ff00
size=4><STRONG>      
</STRONG></FONT><font SIZE="6" COLOR="#ff0000"><b>HACKED</P>
<p align="center">      LOVE</p>
<p align="center">SENİN İÇİN DEĞİL ROMAYI YAKMAK TÜM SANAL ALEMİ YAKARIM TÜRKİYEM</p>
<p align="center">SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR !!!</p>
<p align="center">HERŞEY VATAN İÇİN //:nick buraya</p>
<p align="center">www.turkhackteam.net</p>
</b></font></BODY></HTML>

kırmızı olan yerler değişime açıktır. mümkün olduğunca hata yapmamaya çalıştım eğer olduysa wordpadden düzeltirsiniz.

:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo
black-trouble
:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo
terazi süs değil ki basmayasın

zaValli

Yeni üye
22 Ocak 2008
28
1
Abi sen git front page kullan biraz enstantine kat yada git kodlamayı ögrende gel_!:)
Sana tiyo verirdimde verim hadi _!:)
Abi şimdi frontta degişik modüller var bunları istedin şekilde kaydedion müsic ve resimlerde extra dosya oluşturu yardımcı olarak ve o yardımcı dosya olamdan çalışmaz yani resim ve müzik işe yaramaz ne yapıcaz peki şunu degişik modul seçerek bu index i kod olarak keydettircez artık dene bul hangis i oldunu sonra müsic vede resim olan yere gel orda senin ekledin müsic vede resimlerin kodları vardır onalrı sil git internet aleminden yada imagehack.usden linklerini koy bu kadar o kendi eklentilerini sildinde o ara vardır onu başını bul kaydet normal index e de at müsic resim v.s enstantine kat abi anlamadıysan bi ara bu konu altına eklerim pm salla bi tane..._!:)

Abi ben hacker oldum galiba bu sitedeki herşeyi cvplıya biliom artık dogrumudur bilmem_!:)

Son düzenleme:

pars_turk

Katılımcı Üye
12 Ara 2007
405
5
Abi sen git front page kullan biraz enstantine kat yada git kodlamayı ögrende gel_!:)
Sana tiyo verirdimde verim hadi _!:)
Abi şimdi frontta degişik modüller var bunları istedin şekilde kaydedion müsic ve resimlerde extra dosya oluşturu yardımcı olarak ve o yardımcı dosya olamdan çalışmaz yani resim ve müzik işe yaramaz ne yapıcaz peki şunu degişik modul seçerek bu index i kod olarak keydettircez artık dene bul hangis i oldunu sonra müsic vede resim olan yere gel orda senin ekledin müsic vede resimlerin kodları vardır onalrı sil git internet aleminden yada imagehack.usden linklerini koy bu kadar o kendi eklentilerini sildinde o ara vardır onu başını bul kaydet normal index e de at müsic resim v.s enstantine kat abi anlamadıysan bi ara bu konu altına eklerim pm salla bi tane..._!:)

Abi ben hacker oldum galiba bu sitedeki herşeyi cvplıya biliom artık dogrumudur bilmem_!:)

dostum harbiden zavallıymışsın bak bunları zaten biliyorum. ben bunları downloda ettim sizle paylaşıyorum. beğenmediysen sen kendin yap beni de boşuna uğraştrma ha ne dersin??

pars_turk

Katılımcı Üye
12 Ara 2007
405
5
ben index kodlarını veriyim işine yarayan alır, yaramayan almasın banada öyle besajlar yazmasın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.