Bir Kaç Soru

DaCommunist

Yeni üye
27 Ağu 2021
14
6
22
Merhaba THT ailesi size bir kaç sorum var

Kendimi nasıl gizliye alırım hiç bir şekilde bulunmak istemiyorum iyi ve kötü kişiler tarafından

Bir sitenin aynısını nasıl kurarım link olarak değil mesela www.asmasdasd.com sitesi cok güzel mesela diyelim beğendim siteyi nasıl kopyalarım aynısını

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,372
113
3301/1.1.ano

Kendimi nasıl gizliye alırım hiç bir şekilde bulunmak istemiyorum iyi ve kötü kişiler tarafından

Bir sitenin aynısını nasıl kurarım link olarak değil mesela www.asmasdasd.com sitesi cok güzel mesela diyelim beğendim siteyi nasıl kopyalarım aynısını
httrack yada teleport pro ile siteyi kopyalayabilirsin

gizlenmek, kimden saklandığına göre değişir

2 Ağu 2021
92
54
Toronto
Asıl gizlenmek vpn falan fistan hikayedir romandır.gerçekten bir anonim sağlamak istiyorsan gerçek hayatta bile kimliğini değiştir. Değiştir derken resmi kimlikten bahsetmiyorum anlamışsındır umarım paranoyak takıl gelen her mesajdan bildirimden her şeyden şüphelen analiz et internetin işleyişini öğren nedir nasıl bağlanılır nerelerden bağlantı sağlıyorum diye derin bi arastirma yap daha sonra mantıken bu gelen/giden internet trafiğinde servislerden bağlantımı nasıl gizlerim nasıl bağlantımı şifrelerim şekline güzel bi algoritma kur zekanı kullanarak gerektiği zaman bilerek açık bırak ama bıraktığın açığı bilerek bırakmadığını anlayacakları şekilde bir iz bırak. Gerekirse kendine bu iş için cihazlar temin et bilgisayar, telefon dahil kullanacağın hattı yurt dışından gizliliği garanti eden bir firmadan sipariş et gelen hattı giden/gelen aramalara bile kapat sadece işin sms ile olsun daha çok şey varda daha ne diyim sana üstad:') tehlikeli adamsın.

Rx

Kıdemli Üye
12 Ocak 2021
2,317
1,447
(nowhere) in

"Hiçbir Şekilde Bulunmak İstemiyorum" Dostum Siber Alemde Hiçbir Şekilde %100 Anonim (Gizli) Olamazsın. Diğer Soruna Gelecek Olursak O Sitenin Scripti Var İse Onu Kullanabilirsin Ve Daha Başka Yöntemleri Vardır Belki Araştırabilirsin.

İyi Günler!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.