Bir Kitabı İnternetten Nasıl Bulurum ?

Cyberdown

Üye
21 Haz 2020
154
5
Merhaba,

Öncelikle yardım etmeyi istediğinizden dolayı teşekkür ederim. Bu kitabı intannetten nasıl bulabilirim?

Kitap ismi : " gordon lyon chicken says baa? "

Güncel durum: [ AKTİF ] " Kitap hala bulunamadı "

-Saygılarımla.
*Sağlıcakla Kalın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cyberdown

Üye
21 Haz 2020
154
5
Cevap: Rica edersem acil olarak bir kitabı internete bulmama yardım eder misin?

Merhaba,

@MaliciousX / Kitapları çok severim ayrıca ulaşılmaz olan ve kendini gizemli kılan ayrıca boş içerik barındırmayanları daha çok severim.

Kitap o kadar kıymetli ki trilyondolarlar verilse dahi kimse arşivinden çıkartmıyor. Birisi çıkartır diye 4 yıl bekledim fakat yok çıkartmadılar.

Bu tür kitaplar hemen bitiyor. Örneğin Kevın Micnik yazdığı kitaplar da " Sosyal mühendislik ile alakalı o " fakat en azından onun ingilizcesi veya pdf olarak vardı.

Bunu alanlar paylaşmıyor. Kitap zaten genel olarak sosyal mühendisliğin ötesinde bir hack yaptığı için galiba nedeni ya o yada eski olması. Ama hala 2021 olmasına rağmen kullananlara rastlıyorum.​

" Sorunum çözülmedi. Lütfen, rica ediyorum. Fazla param yok doğru fakat çok fazla isteğim & tutkum var. Bi görsem en azından söz hepsini okumam. Link şifreli dosya bulsanız dahi atabilirsiniz."

( WEB Dışı da olabilir lütfen ben araştırırım sadece bir bağlantı adres de olur. )

-Saygılarımla.
*Sağlıcakla Kalın.

blatgod

Katılımcı Üye
16 Kas 2019
281
3
Cevap: Bir kitabı internete bulma

MERHABA

deep web'de bulunan bazı kitaplar vardır bu kitapların arasında aradığın kitabı bulabilirsin diye düşünüyorum

tabii çok dikkat edilerek yapılması gereken bir iştir bu.

- - - - - - - - - - - - - - - - -
FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU 🇹🇷

Son düzenleme:

'Medusa

Katılımcı Üye
18 Ocak 2021
839
370
JAPAN

Bu kitap bildiğim kadarıyla önermiyorum Dark Web arşiv ve kütüphanelerinde 2 tanesinde olması lazım onun dışında bu kitap hiç bir şekilde paylaşılmamış bulamadım..

itswyper

Üye
19 May 2020
150
1
xd

Merhaba,

Öncelikle yardım etmeyi istediğinizden dolayı teşekkür ederim.

Kitap ismi : " gordon lyon chicken says baa? "

-Saygılarımla.
*Sağlıcakla Kalın.

Google Play Kitaplar.

Apple Books.

E-Devlet e-kitap.

Rakuten Kobo.

Project Gutenberg.

Internet Archive.

Kitapindir.in.

International Children's Digital Library.

gibi sitelerden araştırdım fakat bulamadım

Cyberdown

Üye
21 Haz 2020
154
5

Bu kitap bildiğim kadarıyla önermiyorum Dark Web arşiv ve kütüphanelerinde 2 tanesinde olması lazım onun dışında bu kitap hiç bir şekilde paylaşılmamış bulamadım..

Eğer onion veya i2p veya IRC yada ICQ veya frekans bağlantısı vb. paylaşırsanız sevinirim.

-Saygılarımla.
*Sağlıcakla Kalın.

Google Play Kitaplar.

Apple Books.

E-Devlet e-kitap.

Rakuten Kobo.

Project Gutenberg.

Internet Archive.

Kitapindir.in.

International Children's Digital Library.

gibi sitelerden araştırdım fakat bulamadım

Merhaba,

Araştırmanız dahi değerlidir benim için hocam.

-Saygılarımla.
*Sağlıcakla Kalın.

MERHABA

deep web'de bulunan bazı kitaplar vardır bu kitapların arasında aradığın kitabı bulabilirsin diye düşünüyorum

tabii çok dikkat edilerek yapılması gereken bir iştir bu.

- - - - - - - - - - - - - - - - -
FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU 🇹🇷

Hangi forum veya kütüphane? link bağlantı vb. belirtebilirseniz sevinirim. Ya da nasıl yapıcağımı " Kast ettiğiniz the hidden wiki ise orada yok bildiğim ve baktığıma göre "

-Saygılarımla.
*Sağlıcakla Kalın.

Son düzenleme:

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
837
Semerkant

Merhabalar,

Bakınmama rağmen bulmadım. Mevcutluk durumu KÜTÜPHANE olarak belirtilmiş. Online versiyonu olmayabilir. Ayrıca İSBN numarası da boş çıkıyor. Sorgulama siteleri bir halt döndürmüyor. Bu kitabın özelliği nedir bu kadar?

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
608

Merhabalar ;

Kitap gerçekten de yok fakat sebebi hem eski bir kitap olduğu için veya yasal olmadığı için olabilir . Eski kitap satan birilerine danışırsan durumu daha iyi anlatacaklardır.

Cyberdown

Üye
21 Haz 2020
154
5

Merhabalar,

Bakınmama rağmen bulmadım. Mevcutluk durumu KÜTÜPHANE olarak belirtilmiş. Online versiyonu olmayabilir. Ayrıca İSBN numarası da boş çıkıyor. Sorgulama siteleri bir halt döndürmüyor. Bu kitabın özelliği nedir bu kadar?

Merhaba,

Öncelikle geç cebap verdiğim için kusura bakmayın.

- Sadece bir kitap. Kitabın özelliği değil benim kitaplara olan tutkum ile ilgili bir konudur hocam.
( Güzel bir kitap )
-Saygılarımla.
*Sağlıcakla Kalın.

Cyberdown

Üye
21 Haz 2020
154
5

Merhabalar ;

Kitap gerçekten de yok fakat sebebi hem eski bir kitap olduğu için veya yasal olmadığı için olabilir . Eski kitap satan birilerine danışırsan durumu daha iyi anlatacaklardır.

Merhaba,

Normalde gates kütüphanesinde veya ingiltere resmi kütüphanesinde veya oxford vb. kütüphanelerde oluyordu. Veya deep web sitelerinde felan. Fakat bu kitaın sadece wikipedia da bir kesiti var içeriği ile ilgili. Başka hiçbirşey yok.

> Haklısınız kitap yok. ( Ya da biz göremiyoruz )

- Yardım etme isteğiniz için teşekkür ederim.

-Saygılarımla.
*Sağlıcakla kalın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.