Bir kod ile istediğiniz her şeyin cracklisini bulun

Howert

Katılımcı Üye
15 Mar 2022
565
216
root@Howert
Kod : 94FBR

Bu kodu crackini bulmak istediğiniz şeyin yanına yazıp aratırsanız karşınıza çıkacaktır. Örnek:

Google'a Forza Horizon 5 94FBR yazıyorum ve aratıyorum.

Sonuçlar Gördüğünüz gibi. Konu bu kadardı başka bir konuya kadar görüşmek üzere.

Helmsys

Ar-Ge Ekibi Kıdemli
16 Mar 2022
1,492
1,652
Bana kalırsa bahsettiğiniz şey biraz mite kaçıyor. Zira bu oyun için bakacak olursak;
2021 tarihinde çoktan kırılmış

Howert

Katılımcı Üye
15 Mar 2022
565
216
root@Howert
Bana kalırsa bahsettiğiniz şey biraz mite kaçıyor. Zira bu oyun için bakacak olursak;
2021 tarihinde çoktan kırılmış
Ben örnek vermek için yaptım

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,867
770
28

Bu kodu crackini bulmak istediğiniz şeyin yanına yazıp aratırsanız karşınıza çıkacaktır. Örnek:

Sonuçlar Gördüğünüz gibi. Konu bu kadardı başka bir konuya kadar görüşmek üzere.
Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

olympos_

Katılımcı Üye
3 Nis 2022
554
163

Acaba bu kodun işlevi nedir yani ne için bu kod neden başka kod değil?:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.