Çözüldü Bir sitede ardı ardına üyelik açmak hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Hocam söylediğinizi anladım. Ama sorun şu ki üyelik almadığı o 1 den 18 e kadar olan kısım wattpadde üye değil yani o kullanıcı adı yok. sadece lafdala1-2-3-4-5-6 var ve 17-18-19-20-21 var. 6 tanesini dün açtım 17 den 21 e kadar olanları sizin programla açtım. Valited user ile kontrol edince de normal olarak user adını arayınca da 7-den 17 ye 21-den sonsuza hiç bir şekilde o kullanıcı adında birisi yok. Bir yerde hata mı yapıyorum acaba :( Bu rardaki dosyalar ne için? Onları ne yapmam gerek hocam? bir işim var mı onlarla?

Herhangi bir sebepten alamıyor.. Alabildiklerini listeleyecektir. Bire bir aynı bağlantıda denemediğimiz sürece bilemeyiz, çünkü bende o hatayı vermiyor. :)

Bu arada, gönderdiğin script için şu anda vaktim yok, kusura bakma. Sath-ı Müdafaa II geliyor, kendim için kod yazmam lazım bir süreliğine. Ayrı bir soru olarak açarsan, yardımcı olacaklardır.

radaimon

Yeni üye
15 Mar 2018
49
0
Herhangi bir sebepten alamıyor.. Alabildiklerini listeleyecektir. Bire bir aynı bağlantıda denemediğimiz sürece bilemeyiz, çünkü bende o hatayı vermiyor. :)

Bu arada, gönderdiğin script için şu anda vaktim yok, kusura bakma. Sath-ı Müdafaa II geliyor, kendim için kod yazmam lazım bir süreliğine. Ayrı bir soru olarak açarsan, yardımcı olacaklardır.

Tamamdır hocam çok çok sağ olun. Yardımınızı hiç unutmayacağım. Saygılar :) Konuya kilit gelebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.