Bir Sorunum Var :S !!!!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serhat5335

Yeni üye
18 Tem 2012
24
0
visual basic windows 7 de çalısmıormu yha ?

Beyler Visual Basic 6.0 İndiridim kac kez ve kurunca hata alıyorum. ondan bazgectim ve visual basic 2010 indirdim kurdum ve onuda calısıtramadım bir yardımcı olurmsn yada vb 6.0 indirme linki yada 2010 vb indirme linki atarmsn !!!!!
Yardımcı olursanız Sevinirim Ve Ayrıca Teşekkür Ederim !!!!!

Son düzenleme:

ExsoTixxe

Üye
18 Tem 2012
59
0
1) Dizin c:\program files\common files\microsoft shared\DAO içinde Dao350.dll dosyayı, Dao350.old yeniden adlandırın.
2) Visual Basic 6.0 CD'sinde Dao350.dll dosyasını bulun ve sonra dizin c:\program files\common files\microsoft shared\DAO için kopyalayın. (Dao350.dll Dosya Visual Basic 6.0 CD'sinde <a1>\os\system</a1> klasöründe bulunur.)
3) Bu dosyayı kaydetmek, Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ı tıklatın ve sonra yazın veya aşağıdaki satırı:
Kod:
Regsvr32 "c:\program files\common files\microsoft shared\DAO\Dao350.dll"

4) Microsoft Data Access Components (MDAC) 2.5 veya sonraki bir sürümünü yükleyin.

3. Adımda Dao350.dll dosya başarıyla kaydedilmiş ve adım 4'te MDAC başarıyla yüklenmişse, Visual Studio 6.0 ürün yüklemeyi deneyin.

ALINTIDIR .

serhat5335

Yeni üye
18 Tem 2012
24
0
kardes ben o setupu zaten calıstırınca :
bu programda bilinen uyumluluk sorunları var
diye bir yazı geliyor ve cevapları şöle:
çevrimici cozumlere bak programı calıstır iptal
aynen bu yazı geliyor :S
(benm pc win7)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.