Bir Türlü Tutmayan Sayfa

enes05252

Katılımcı Üye
6 Şub 2015
354
0
Selamun Aleyküm Arkadaşlar,
Yaklaşık 2 yıl önce kurduğum sayfamda (facebook) şuan neredeyse +2K gönderi var fakat sayfa beğenisi 1917. O kadar uğraşmama rağmen maalesef yavaş yavaş artıyor. İki yılda bu kadar olabildi. Attığımız paylaşımlar çoğu ünlü sayfalardan güzel, bunu sayfamızı yeni gören üyeler söylüyor. Yaklaşık 25 TL lik paralı reklam da yaptım. Sayfaya gelen sayfayı beğeniyor, güzel buluyor fakat sayfaya az kişi geliyor. Bu da moralimizi bozuyor. Nasıl sayfaya gelen kişi sayısını arttırırım teşekkürler, iyi geceler.

Son düzenleme:

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
Leopic hocamın konusunu bekliyorumm dostum
eski sayfacılardanım 2 sene önce bıraktım ö.m ile mesaj atarsan baya yardım ederim sana tavsiyemde sayfayı 5 tlye sponsora koy gönderiyi o gönderiyi beğenleri sayfaya davet et 5 k begeni aldıysan en az diom 2 k sayfa begenisi

enes05252

Katılımcı Üye
6 Şub 2015
354
0
Gruplara reklam yap.

Görünümden biraz beğeni kas.

Zaten Adamlar istemeden beğenirse bile Eğlenceli bı sayfaysa takibi birakmaz
Görünüm derken neyi kastediyorsunuz hocam ?

Leopic hocamın konusunu bekliyorumm dostum
eski sayfacılardanım 2 sene önce bıraktım ö.m ile mesaj atarsan baya yardım ederim sana tavsiyemde sayfayı 5 tlye sponsora koy gönderiyi o gönderiyi beğenleri sayfaya davet et 5 k begeni aldıysan en az diom 2 k sayfa begenisi
Özel mesaj atıyorum hocam. Sponsora koydum fakat 500 beğeni geldi gönderiye, oradan da 30 sayfa beğenisi geldi davet et yapmama rağmen.

edizstep72

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
511
0
NEREYE
facebookta bişey kalmadı artıkk millet instagramda yapıyor bak ben 2 haftada 560 oldum iyi gidiyorum dediğin gibi yüksek sayfalardan daha kaliteli paylaşımlar yapıyorum

bendll

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
361
0
SocialMedia
Kullanici adi almadiysan u id den kasabilirsin etiket sistemi kurdugum bi sayfam var biraz kufurlu ama ismi sayfa bombos 0 fotograf ama 1-2k goruntulenme var 60 civari mesaj geliyor pm atarsan yarin aksam ogretebilirim

enes05252

Katılımcı Üye
6 Şub 2015
354
0
facebookta bişey kalmadı artıkk millet instagramda yapıyor bak ben 2 haftada 560 oldum iyi gidiyorum dediğin gibi yüksek sayfalardan daha kaliteli paylaşımlar yapıyorum
Instagramda 4 gün önce ben de açtım. 700 kişi var. Cidden instagram daha iyi tutuyor.
Kullanici adi almadiysan u id den kasabilirsin etiket sistemi kurdugum bi sayfam var biraz kufurlu ama ismi sayfa bombos 0 fotograf ama 1-2k goruntulenme var 60 civari mesaj geliyor pm atarsan yarin aksam ogretebilirim
Atıyorum hocam şimdiden teşekkürler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.