Biri beni izliyor!

ParAyo

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
599
0
Kocaeli
SelamunAleyküm bugün bilgisayar başındayken önceden hiç olmadığı gibi çok enteresan şeylerle karışlaştım mesela brute forceyi açık bırakmıştım siteleri ayıklıyordu bende o ara içeri tv izlemeye gitmiştim geldiğimde brute force kapalıydı ve google açıktı pc kastı diye düşündüm bişey yapmadım ve 2-3 saat öncede boyna internetim gitmeye başladı gidip geliyordu yavaşlıyordu filan bide son olarakta facebookta bi arkadaşıma "asdfds" diye bir mesaj gitmiş ve bunu ben atmadım pcmde ratmı var uzaktan kontrol ediliyor gibime geliyor rat varmı yokmu nasıl öğrenceğimide bilmiyorum ve bu yazıları yazmaya başladığım ilk satırlarda maus kendi kendine hareket etti bilgisayar 11 saatir açık delirdimi acaba :RpS_cursing:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.