Biri beni şikayet etti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hacker Tepeli

Uzman üye
2 Nis 2016
1,073
0
Geliyon
Hocam 12 yaşıdanki bi çocuğa sinirlendiğpğim için facebook da küfür ettim
Emniyet Müdürlüğüne rapor gönderdi elinde sonunda kaldırdım raporu özür dileyerek sonra beni engelledi elinde video ve ss var
Napabilirim

Banjamen

Kıdemli Üye
10 Eyl 2015
2,005
6
Tartışma platformu değil birader burası, gidin özelden tartışın.
Sorunlarınızı biz çözmüyoruz karakola gidin bir şey yapın ama burda değil.

Konuyu açan arkadaşta o kadar ödlek olmasın 15 yaşında ki çocuktan mı korkuyorsunuz ayıp size, onun yaşı tutması gerek şikayetci olacakta rapor verecekte cart curt bir şey yapamaz göz boyamış.

Katılıyorum.

'PedroDavis

Kıdemli Üye
24 Haz 2015
2,336
190
112
Hadi kavganızı başka yerde sürdürün ! burda tartışmak için post kasmayın ayrıca kim kimin ailesine küfrediyor bizi ilgilendirmez aranızda hallediceksiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.