Birinin Facebook Hesabını Nasıl Kapatırım

bounte

Yeni üye
9 Nis 2016
45
0
bingöl kiğı
Sinir olduğum ve kavgalı olduğum biri var bilgisyara düzgün bir tane bulsam kırıcam ama yok elimde programım var megan çok rahat face kırıyom hilenin yani programın yapıldığı site [Hilecehennemi.com] bakın burdan face kırılma veya başka programları görürdünüz bizzat hackerler tarafından yapılıyor

mca033

Yeni üye
12 Haz 2016
2
0
Mersin
kardeşim bu yöntem % çalışıo ben yapıorum ilk önce o kişiyle arkadaş ol sonra şikayet et -bu hesabı şikayet et - bu sahte bir hesap- incelenmesi için fb ye gönder bu şekilde alt alta sıraladım yardımım olduysa ne mutlu bana

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.