Birkaç Aylık Sızma Testi Tecrübesi Olanlar İçin Ücretsiz Eğitim

Mr246

Üye
8 Ara 2022
103
39
BTK Akademi'de bir-iki aylık sızma testi tecrübesi olanların öğrendiklerini pekiştirebileceği muhteşem bir eğitim buldum. Ücretli eğitimlere taş çıkartır. Piyasadaki birçok eğitimin aksine işin mantığını kavrama üzerine kurulu. İşin mantığını anladıktan sonra öğrendiklerinizi uyguluyorsunuz.
Eğitmen, video sırasında karşısına çıkan sorunları videoyu kesmeden doğaçlama çözüyor. Bu sayede ileride karşınıza çıkabilecek herhangi bir sorunda nasıl düşünmeniz gerektiğini de öğreniyorsunuz.

Yaklaşık 15 saatlik eğitimin sonunda işi kavrayanlar için basit gelecek bir sınav var. Eğitim içerisinde, dersler bittikten sonra öğrendiklerinizi test edebileceğiniz birçok kaynak veriliyor. Kursun eğitmeni Mehmet Caner KÖROĞLU. Anlatımı gayet anlaşılır ve akıcı.

Hiç temeli olmayanlar için uygun bir eğitim değil. Zaten eğitim "ileri seviye" kategorisinde yer alıyor. Temeliniz yoksa anlatılanları anlayamazsınız. Birkaç aylık tecrübesi olanların mutlaka izlemesi gerektiğini düşünüyorum. Uğruna konu açılacak kalitede olmuş.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.