Bitcoin Madenciliği Yapmak Bu Süreçte Mantıklımı

ugur010

Üye
10 Tem 2014
105
1
Selamün aleyküm THT aile'si konuyu yanlış yere açtıysam affınıza sığınıyorum yöneticiler. ben Bitcoin madenciliğine girmek istiyorum her bilgisayar
10.000 TL ile bir miktar ile bütçe var en az 6 7 bilgisayar yani 70 bin bütçem var elektriği güneş enerjisinden üretebilirim elektrik soğutması vs hesaplanmadan . çünki enerji kendim elde edebiliyorum , Sizden ricam şimdi ben her bilgisayara 6 yada 7 tane 5700XT ekran kartı taksam bana nasıl bi getirisi olur kazanç sağlarmıyım eskisi gibimi yoksa boşuna girmiyimmi bu işe ilerde bilgisayarlarda donanım yazılım konusunda iyiyimdir herhangi bir sorunda müdahale edebileceğim yeteneğim var bozulan ekran kartını onarma anakartı onarma vs gibi durumlardan bilgim var sadece kuracağım sistem bana nasıl bi getiri getirir bunları öğrenmek istiyourm şimdiden teşekkürler . mining yapan şuan kişilerden yardım bekliyorum

terminatorx

Yeni üye
6 May 2020
37
0
Cevap: Merhabalar Bitcoin Madenciliği Yapmak Bu Süreçte Mantıklımı Cevaplarsanız Sevinirim.

ürettiğin enerji harcadığın enerjiye yetmeyebilir. ek olarak madencilik hakkında sağlam bilgilere sağlam değilsen bulaşma !

ugur010

Üye
10 Tem 2014
105
1
Cevap: Merhabalar Bitcoin Madenciliği Yapmak Bu Süreçte Mantıklımı Cevaplarsanız Sevinirim.

ürettiğin enerji harcadığın enerjiye yetmeyebilir. ek olarak madencilik hakkında sağlam bilgilere sağlam değilsen bulaşma !

sağlam bilgilere sahip değilim enerjiyi üretebilirim istediğim kadar. enerjiden yana bi problemim yok . bana getirisini merak ediyorum

Arantir

Yeni üye
17 Nis 2015
35
1

Bundan 2 yıl önce ortak olarak arkadaşımın firmasına mining için gerekli sistemi kurduk. 100k gibi sermaye harcadık. Emeğin karşılığını vermiyor, ettiğin masrafları çıkartırsın yalnızca. Şu zamanda al sat yapmanın daha karlı olduğu tecrübemle sabittir.

Ra

ITIL EXPERT
1 Ocak 2016
1,683
1
102
Selamün aleyküm THT aile'si konuyu yanlış yere açtıysam affınıza sığınıyorum yöneticiler. ben Bitcoin madenciliğine girmek istiyorum her bilgisayar
10.000 TL ile bir miktar ile bütçe var en az 6 7 bilgisayar yani 70 bin bütçem var elektriği güneş enerjisinden üretebilirim elektrik soğutması vs hesaplanmadan . çünki enerji kendim elde edebiliyorum , Sizden ricam şimdi ben her bilgisayara 6 yada 7 tane 5700XT ekran kartı taksam bana nasıl bi getirisi olur kazanç sağlarmıyım eskisi gibimi yoksa boşuna girmiyimmi bu işe ilerde bilgisayarlarda donanım yazılım konusunda iyiyimdir herhangi bir sorunda müdahale edebileceğim yeteneğim var bozulan ekran kartını onarma anakartı onarma vs gibi durumlardan bilgim var sadece kuracağım sistem bana nasıl bi getiri getirir bunları öğrenmek istiyourm şimdiden teşekkürler . mining yapan şuan kişilerden yardım bekliyorum

Ev de üreteceksen devletle işin var dostum :)
Maliye bu tip enerji harcamalarinda takibe aliyor seni. Yani yapacaksan evde degil adı dükkan olan bir yerde yap ki dikkat cekmesin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.