Bitcoin nasıl alabilirim ?

Punkzz

Yeni üye
1 Ara 2018
1
0
Başlıkta dediğim gibi bitcoin nasıl alabilirim?
Yalnız şöyle bir sorun var 18 yaşından küçüğüm btctürk tarzı sitelerin hepsi yaş kısıtlı ve kimlikli foto istiyorlar bunu nasıl aşabilirim ?
(Mining felan demeyin satın almak istiyorum)

FHeaD

Uzman üye
17 Nis 2015
1,387
1
Yalnız şöyle bir sorun var 18 yaşından küçüğüm btctürk tarzı sitelerin hepsi yaş kısıtlı ve kimlikli foto istiyorlar bunu nasıl aşabilirim ?

Merhaba Sayn Punkzz;

Btctürk vb. sanal para borsalarında kişi doğrulaması mevcuttur. Bunu aşmanız çok zor. Kimlik ve fotoğraf editlemeniz gerekir ancak buda anlaşılabilir. Sahte hesapla bitcoin satın almanızı önermem hesabın sahte oldugu anlaşıldıgı zaman elinizde bulunan bitcoin'e el konulabilir.

İyi Forumlar

AltayCyber

Coder Life'
1 Ara 2018
605
3
22
Kafkasya

18 yaş altı olman senin için büyük bir engel oluşturuyor. Yabancı sitelerin bazılarında yaş önemi bulunmuyor fakat tedbirde bulunmuyor önermem. Ben Koi*im.com sitesini kullanmaktayım ve memnunum tabiki en az 3-4 kez kimlikli foto göndermem gerekti.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.