Bitcoin Nedir? Ne İşe Yarar?

Punch448

Üye
19 Mar 2017
51
0
Öncelikle merhaba arkadaşlar internette dolaşırken bitcoin diye bisey gördüm.Sanal para olarak adlandırılıyormus aranızda bunun nasıl kazanıldığını bilen birisi varsa yardımcı olabilirmi yani ne işe yarar nasıl elde edilir galiba server kurularak devamlı olarak kazanılabiliyormus googlede arattığımda işime yarayan makaleler bulamadım bi yardım edermisiniz.

JJGershh

Katılımcı Üye
9 Eyl 2016
438
1
İstanbul
1btc 2bin euro'ydu galibaçok değerli ve isteklere göre değerleniyo bir bankası veya bir üretim yeri yok türkiyede yasak diye biliyorum genelde bunu kullanan siteler yabancı iddia siteleri kullanmak içinde bitcardlar var nasıl bizim mastercardımız varsa sanalın yurtdışında ticaret parası gibi düşün fiyatı pahalı olduğu için küçük versiyonu olan mbit adında bir para birimide var bizdeki tl ve kuruş gibi düşünebilirsin

Son düzenleme:

Punch448

Üye
19 Mar 2017
51
0
1btc 2bin euro'ydu galibaçok değerli ve isteklere göre değerleniyo bir bankası veya bir üretim yeri yok türkiyede yasak diye biliyorum genelde bunu kullanan siteler yabancı iddia siteleri kullanmak içinde bitcardlar var nasıl bizim mastercardımız varsa sanalın yurtdışında ticaret parası gibi düşün fiyatı pahalı olduğu için küçük versiyonu olan mbit adında bir para birimide var bizdeki tl ve kuruş gibi düşünebilirsin
Türkiyede dolandırıcılık yapılmadıgı sure içinde hukuksal bir kısıtlaması yokmuş. Bilgi verdiğin için teşekkür ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.