bitcoin yardım (ilkdefa hesap açtım)

Lykian

Üye
12 Mar 2016
189
0
everywhere
arkadaslar ben blockchain'de bir hesap actım

1-)blockchain hesabımdaki bitcoinleri btcturk deki hesaba aktarabilirmiyim veya daha farklı bitcoin sitelerindekileri

2-)internette bir alısveriş yaparken btcturk yada blockchain farketmeksizin 2 hesabımdan herhangi biri ile alısveris yapabilirmiyim

not:bitcoin işine ilk defa bugün girdim konuyu tamamen yanlıs anlamıs olabilirim...

not2:hemen actım bi tane hesap ama farklı sitelerdende hesap acılıyormus birinde hesap acınca digerlerinden giriş yapamadım. 2. soru bunun için

Lykian

Üye
12 Mar 2016
189
0
everywhere
sistemi bilen yokmu biraz anlatsın ya benim bir kullanıcı adı gibi bişey var 38-39 karakterli degişik bişey onun ile giriş yapıyoz btcoin falan gönderiyoruz bu kullanıcı adıyla heralde ama alısverişi falan nasıl yapıyoruz...

kafam bayagı karıstı yazılarımdanda anlasılıyor zaten bilen varsa kısaca anlatabilirmi ya sistemi

hah

Katılımcı Üye
2 Eki 2010
477
0
Ya yalan yanlış bilgi vermeyin ya ! ne kalktısı bitcoin öyle 1 siteye bağlı bişey değil. bitcoin bir para birimi istediğin kişiden alırsın istediğin kişiye satarsın sadece btcturk.com kapandı. daha bir sürü site var satan.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.