Bitcoin

srgalize35

Üye
15 Kas 2009
201
0
Bitcoin özellikle amerikada marketlerde bile kullanılan para birimidir.Bir çok şey elektronik olmuş durumda para neden olmasın.İzlenemiyor değeri anlık çıkıp yükseliyor bir çok global site alış satışını yapıyor bence bir kaç aya kadar 20 bin dolarıda görecek bence ve aşırı bir talep var bir çok eş dost akraba bana aldırttı şuan kredi hesabımda ince ince yükselişte :) İNŞALLAH DÜŞMEZ

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula

İşin içinde aileler olursa tabi yükselir inmez sabah 1 btc 27 bin tl iken şimdi 28 bin tl param olsada yatırsam :/
Dusmesini bekliyorum ben dusunce yatircam umarim duser
Bitcoin özellikle amerikada marketlerde bile kullanılan para birimidir.Bir çok şey elektronik olmuş durumda para neden olmasın.İzlenemiyor değeri anlık çıkıp yükseliyor bir çok global site alış satışını yapıyor bence bir kaç aya kadar 20 bin dolarıda görecek bence ve aşırı bir talep var bir çok eş dost akraba bana aldırttı şuan kredi hesabımda ince ince yükselişte :) İNŞALLAH DÜŞMEZ
Umarim duser :trl
Merhaba,

Piyasa bu ne olacağı belli olmaz . :) Biz ne desek tersi çıkabilir .

Aynen oyle :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.