Bizi Bulabılırler mı? (AÇIKLAMA) Guncelleme //14.02.2014

17 Tem 2011
94
0
Birisi diyor ip adresi değiştirirseniz bulamaz birisi diyor her türlü telekom bulur neye inanacağımızı şaşırdık.

Boyqa

Yeni üye
25 Ocak 2012
21
0
Türkiye :D
Gerçekten aydınlık getirdin buna bir çözüm bulunması lazım ben bulamazlar diye biliyordum ıp saklıordum ama gereksizmiş 24 tane facebook hesabı 37 38 e yakın msn 5 6 ya yakın metin2 77 81 56 94 87 lwl çar soydum bilişim suçları pert :D Napsak telekomadamı saldırsak ne yapsak :D tekrar tşk ederim

loost123

Katılımcı Üye
2 Mar 2012
975
0
Frankurt
telekomun arkasında ayyıldız tim war :) devletin genel işlerinde AYYILDIZ TİM ilgileniyor hackleyemezsin bırak hacklemeyi en küçük acık bulamazsın seni yöneten kişiyi hacklemek espri gibi :D Ip adresine sag tıklasa devre dısı bıraksa yeter :D :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.