Bizi Bulabılırler mı? (AÇIKLAMA) Guncelleme //14.02.2014

free2man

Yeni üye
29 Tem 2007
14
0
Herkes okumalı çok yararlı oldu az daha kendi pcmden önceden tum bilgilerini aldığım sitelere girecektim :D hadi şimdi atalım flash belleğe gidek cafeye..:p

SEVENTÜRK

Yeni üye
25 Haz 2007
45
0
fazla söze gerek yok sadece helal helali yapanındır helal olsun t.h.t min bir parçası olmak büyük şeref.tşkler

CezA_06

Üye
24 Haz 2007
60
0
tsk ler kardeş cok yaralı bır bılgı oldu zaten bende bunu bırısıne soracaktım ama bana guler dıye sormuyodum ::D

Hadim-ül Quran

Yeni üye
7 Tem 2007
4
0
yanlıs anlasılmasın ama kardesım sen zaten ınt alınca turktelekoma adresınız zartını pırtını herseyını bıldırıyon sen turk telekom olsaydın yakalayamzmıydın ben ce bos bır konu

mc_fatal

Üye
2 Mar 2007
59
0
ellerine sağlık üstad eyw..amonymousu gören varmı ya nerelere kayboldu..
msnye falanda gelmiyor..çalışıyor sanırım..

highseverity

Yeni üye
7 Nis 2007
28
0
uyarılar için sağol

paşam, açıklamaların için çok teşekkür ederim. biraz daha korkmaya başladım doğrusu.. evden ve işyerinden bu iş olmayacak gibi.. :(

semihcann

Yeni üye
15 Ağu 2007
6
0
:yaho1
icon13.gif
hehe sitim senesi bulamas nerde o gunler :woott sizce turk telekom nasıl bulucakıe bizi ehu ehu ehu :jeerat turktelekom uyuo yahuu uyanması lasım arkdaşlar gerçektende turktelekom modem daha bi suru şeyleri var bunları sizde biliyosunuz bulamas diyek olsun bitsin ehuehuehuehu :qehuehuehu:woott

Son düzenleme:

mersinocak

Katılımcı Üye
13 Ağu 2007
308
46
mersin
SAĞOL GARDAŞ PAYLAŞIM İÇİN
TüRK,KüRT Kardeştir.Bizleri ayırmaya çalışanlar,Birgün tarihten elbet tokat yiyecekler.

TüRK'ü veya KüRT'ü sevmemek Türkiyeyi sevmemek anlamına gelir.Bizi bölmeye çalışanlar unutamasınlarki,Türk Ve Kürt Kardeştir Ve Kardeşler birbirinden ayrılmaz.

AYNEN KATILIYOM VE TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR YAŞAMAK İSTEMEYEN HAİNLİK YAPANLAR DEFOLSUN

multilaz

Yeni üye
17 Ağu 2007
1
0
Bende dunya kadar CC(Credit Card) bilgileri vardı onlarla premium filan aldım simdi benim halim nolcak :)

hep dısardan alıyodum simdi evden almaya calıstım zor durumdamıyım yani
site de CC de yabancı yere ait

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.