Bizi Bulabilirler Mi Diyenler İçin :) // Gizlenme

GeneralHackPro

Katılımcı Üye
24 Eki 2013
326
0
yapımı basit fakat bilgi yayılmadıgı için fazla deneyen olmamışdır yakında popüler olur

Kingof1453

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
981
10
Abi şimdi ben almanyadan değilde kendim bu program gibi bir program yazsam hollandadan amerikadan almanyadan kıbrıstan ve yunanistandan sunucu alsam hepsini farklı sahte kimlikle alsam. Sonra fruiefrunk gibi bir program kendim yazsam veya yazdırsam kendi modemime uygun onu aynı mantıkla kursam sonra o ücretsiz ağı şifrelesem programıda yazarken benim aldığım yurtdışındaki sunuculara yönlendirse site hacklesem bilişiime gitse adam ben aynı anda hollandada amerikada almanyada kıbrısta ve yunanistandamı gözükeceğim böyle birşey mümkünmü?

Kingof1453

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
981
10
Ya beyler aslında konuda şöyle birşey var siz o sunuculara bağlanırken ttnet log tutmuyormu sanıyorsunuz? diyelimki site hacklediniz almanyada ve hollandada gözüküyorsunuz devlet o sunuculara kim girmiş ne zaman girmiş diye bakamicakmı sanıyorsunuz bakıcak ve siz çıkıcaksınız. He diyelimki ip niz sakladınız ama gene türkiye gözüküyor gelicekler türkiyeye ttnete sorcaklar bu makineye kim bağlanmış diye ttnet açıcak sizin ip nizi söylicekler ve enseleniceksiniz yanlışmıyım?

FrOsTeR

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,022
0
Güzel ancak çok büyük bir yeri hacklemediğiniz ve Türk sitesi hacklemediğiniz sürece gereksiz bence. Ha bu konu için değil genel olarak konuşuyorum. Yine de yararlı bir konu, ellerine sağlık :)

ankakurt

Katılımcı Üye
7 Ağu 2011
353
1
28
İstanbul
size en basit yoldan anlattım, ttnet şart dedim çünkü bunca şeyi yapmak için çoğu kişi burda okuyarak nete bağlı olması gerektiği için öyle aktardım, kimisi de küçük olabileceği için, şunu belirtmek istiyorum. bu "İNTERNET ÜCRETSİZDİR"

https://freifunk.net/en/

https://freifunk.net/en/what-is-it-about/

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=2Z12OjnPADA"]https://www.youtube.com/watch?v=2Z12OjnPADA[/ame]

GlasTes

Üye
17 Nis 2015
53
0
Gerçekten faydalı bir konu ancak ufak bir sıkıntı var başka modemlerde deneyenler mutlaka olmalı ve bunun üzerine normal güvenlik önlemi alırsanız internette %95'e yakın gizlilik ve güvenlik sağlayabiliceğinizi düşünüyorum. Sizi bulamazlar diyemeyiz ancak sizi bulmaları çok zorlaşır. Bu yöntemi CC kullananlar veyahut Türkiye'den bir siteyi hackleyecekler kullanacaktır büyük oranla genede yararlı paylaşım Teşekkürler.

TC Sanalika

Katılımcı Üye
28 Haz 2015
761
0
Nereye...
Ya beyler aslında konuda şöyle birşey var siz o sunuculara bağlanırken ttnet log tutmuyormu sanıyorsunuz? diyelimki site hacklediniz almanyada ve hollandada gözüküyorsunuz devlet o sunuculara kim girmiş ne zaman girmiş diye bakamicakmı sanıyorsunuz bakıcak ve siz çıkıcaksınız. He diyelimki ip niz sakladınız ama gene türkiye gözüküyor gelicekler türkiyeye ttnete sorcaklar bu makineye kim bağlanmış diye ttnet açıcak sizin ip nizi söylicekler ve enseleniceksiniz yanlışmıyım?

kesinlikle doğrusun reis gençler bunla gizlilik olsaydı herkes kullanırdı öle değilmi ?

her sani her dakka her saat izleniyoruz kaçış yok

ankakurt

Katılımcı Üye
7 Ağu 2011
353
1
28
İstanbul
Yani ttnet ve turklekom hizmetinden çıkmışmı olucaz?

aynen öyle, ttnet falan olmuycak öyle devlet ttnet falan loglara bakamıycak bulmak için.
Türkiyeden bağlı olarak yapıcaksınız ama almanya/hollanda lokasyonlu yani hiç ttnet turkcell v.b olmuycak ücretsiz internet ve bizim devlet sana da bişey diyemiycek. Her şey yasal hiç bir sorun yok.

ankakurt

Katılımcı Üye
7 Ağu 2011
353
1
28
İstanbul

ttnetle işin kalmıyor senin, ve bu iş bitince seni denetleyen, loglarını kontrol eden bakan kimse olmayacak.

kendi internetini kendin çekmiş olucaksın bir tek sen biliceksin, kim sen yaptın diyecek?

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara

ttnetle işin kalmıyor senin, ve bu iş bitince seni denetleyen, loglarını kontrol eden bakan kimse olmayacak.

kendi internetini kendin çekmiş olucaksın bir tek sen biliceksin, kim sen yaptın diyecek?

.... Kendi internetini çekmek?

Onbinlerce router'dan, denizin altından geçen dev fiber kablolardan ve hatta uydulardan oluşan ağın aynısını sen mi çekeceksin?

Hadi çektin diyelim, çünkü katrilyonersin. Kime bağlanacaksın? Mesela bu siteye bağlanıyorsun, çünkü bu site de internet'e bağlı. Senin şahsi internetine sadece sen bağlı iken, kime saldıracaksın ki?

ankakurt

Katılımcı Üye
7 Ağu 2011
353
1
28
İstanbul
.... Kendi internetini çekmek?

Onbinlerce router'dan, denizin altından geçen dev fiber kablolardan ve hatta uydulardan oluşan ağın aynısını sen mi çekeceksin?

Hadi çektin diyelim, çünkü katrilyonersin. Kime bağlanacaksın? Mesela bu siteye bağlanıyorsun, çünkü bu site de internet'e bağlı. Senin şahsi internetine sadece sen bağlı iken, kime saldıracaksın ki?

kardeşim biraz açarak oku, milyarder olmak gerekmiyor internet çekmek için.

kendi interneti çekiceksin diyorum arada ttnet, turkcell ve devlet falan kimse olmayacak!

senin o ağa bağlantını senden başkası bilmeyecek!

biraz mantık..

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
kardeşim biraz açarak oku, milyarder olmak gerekmiyor internet çekmek için.

kendi interneti çekiceksin diyorum arada ttnet, turkcell ve devlet falan kimse olmayacak!

senin o ağa bağlantını senden başkası bilmeyecek!

biraz mantık..

Yahu senin internet dediğin nedir? Nasıl kendi internetini çekeceksin?

Sen cidden, internet nasıl çalışıyor biliyor musun?

İnternete ilk, hangi şekilde bağlanırsan bağlan, en yakınındaki router'a - tabii günümüzde senin modemin yapar bu işi - fiziksel olarak bağlısındır. (hat, uydu, GPS sinyali, hangisi ise).. Bu başlangıç router'ına bütün bağlı cihazlar bir "ağ" oluştururlar. Bu ağda herkes router'a "benim fiziksel adresim <MAC> adresi, hadi bana bir internet adresi ver" der, router da kendisine atama hakkı verilen IP'lerden birini verir. Ondan sonra her gönderdiğin pakette, en yakın router'a "bak benim fiziksel adresim <MAC>, bana verdiğin adres de <IP>, biz bağlıyız, beni tanıyorsun" şeklinde bir ETHERNET katmanından, yani Internetwork paketlerinin en üst katmanından oluşur.

Bu katman olmadan kimse seni tanımaz, kimse seni sallamaz. Nasıl kimsenin haberi olmayacakmış? Sistemdeki DHCP'den IP beklemek zorundasın, ona da fiziksel adresini (veya modem altında isen modemin MAC adresini) vermek zorundasın.

Saçmalamayı bırak yahu... Hani başka yerden araştırmaya üşendin, wikipedia'dan oku en azından...

https://tr.wikipedia.org/wiki/İnternet_iletişim_kuralları_dizisi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.