Black-İp BETA!! [İp Değiştirme Programı]

Dragon95

Uzman üye
24 Şub 2014
1,091
1
Deface City
Program İsmi : Black-İp
Program Sürümü : 1.0.0.0
Program Kaynak Kodu : Şahsım
Mantık Kodlarını Atan : Evillord (Teşekkürler)
Programlama Dili : Vb6
Program Açıklama : Bu Programla İstediğiniz Ülkede Kendinizi Gösterebilir İstediğiniz Gibi İnternette Gizlene Bilirsiniz.
--------------------------------------------------------------------
Linkler :
İndir
Virüs Tarama Sonucu 1
Black-İp Tanıtım Videosu !!!
-------------------------------------------------------------------
Resimler
mljcq.png

mljfd.png

mljfv.png

-------------------------------------------------------------------
Önemli Notlar : Programın İçinde Güncel 100'den Fazla 7/24 Onlineli İp Adresleri Ve Portları Mevcuttur. İstediğiniz Gibi Kullanabilirsiniz. (MİSYON DAHİLİNDE)
Program Suanda Tamamen Ücretsizdir Ancak Ücretlendirme "VİP" Üyelikler Açılınca "VİP" Lere Özel Ücretsiz GOLD Versiyonu Çıkartılıcaktır. Herkeze İyi Kullanımlar Dilerim.
Güle Güle Kullanınız :)
Shift-TR® Resim İçin Teşekkürler.

Rar Pass :
Black-King

Merhaba ;
Ben BlackBasic İndirdim Fakat Vbscript Haricinde Kod Yazıp Çalıştır Dediğimde İster Bu Kod Basit Bir Kod İster Karışık Bir Kod Olsun Bu Uyarıyı Alıyorum Yardım Edermisiniz Mesaj Attım Fakat Hata Verdi Özel Mesaj Kutunuz Dolu Olduğu İçin Gönderilemeyeceğine Dair...
gL75pR.png
[/CENTER]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.