Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
emGWa4.jpg

Gece 4.30 (sabah oluyor gerçi :) ) Ben sana duacıyım :)

Weardlegend

Katılımcı Üye
6 Ocak 2013
768
1
33
İstanbul
Allah razı olsun hocam başarılar diliyorum.inşallah hatasız bir şekilde yaparsın kolay gelsin sana.buarada senden daha iyilerinide bekleriz hocam :D
dostum bssıd sanırım 00 ıle başlıyordur. 00 ıle başlayan bssıd'lerı ne yazıkkı şuanda wps bölümüne çekmıyor. Bakın şuanda wıfı modem desteğı eklıyorum. wps'yede yarın el atacağım bütün gece modem desteğı eklemekle uğraşacağım buyrun buda kanıtı ;

e7or2L.png

Ayarlarıyla oynatıp güncellemeyı yapacağım. Yaptığım güncellemeyı konuya eklıyeceğım yenı bır download vereceğım onu kuracaksınız. Başarılar dıleyınde bu gece 1-2 modem desteğı eklıyebıleyım :).

xxHxxHxx

Uzman üye
17 Tem 2013
1,218
0
Program mükemmele benziyor fakat nedense açılmadı bende ? Rardan dumpperi çıkardım , exeyi kurdum , dumpperi çalıştırmayı denediğimde ise açılmıyor. İşletim sistemi W7

Melikem1822

Katılımcı Üye
19 Tem 2012
367
0
/svchost.exe
düzenleyıcısını bulursam eğer şuanda asıl kırma ekranını zaten ben kodluyorum. yukarda ekran görüntüsü verdım. androıd'e çevırebılırım ANCAK, androıd düzenleyıcısını bulmam lazım önce. :)

Abi Lütfen banada yardım et ya ben bağlanıyorum modemlere bir süre kırmaya çalışıyor sonra wıreless connfıgırıtıon diye ekran geliyor neden ? Burada 3 modem vr 3 ündede böyle ediyor

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
Programın güncellenmesi şart 15 tane wi-fi içinden bi tek bunu kırdı

ama yinede süper eline sağlık yeni modem desteği bekliyoruz

Kanıt :

bici21

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
4,828
1
KP59dO.jpg

üçüncü oldu arkadaşlar.
yeni modemler eklenmeli tılgın superonline airtes o zaman daha güzel olur.
ayrıca 40.2 güncelleme ne zaman gelir ve hangi modemler eklenir.

Son düzenleme:

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
benim kırmıyor yeşil doaln kutu çıkıyor o dolmuyor yardımcı olurmusunuz?

pc kasıyor dur veya modem sinyal düşük tür ondan olsa gerek çünkü benim ilk kırdığım modem şifresi sinyali 5 diş di 2 ci kırdığım 2 dişti arasın da cok fazla fark var ben böyle düşünüyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.