Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

Red1

Yeni üye
12 Nis 2012
24
0
Masaüstü pcde denedim ağ adaptörümü taktım "802.11n USB Wireless LAN Card" jumpstardan açtım ağ adaptörü bulunamadı diyor. fakat Dumppler'de görüyor. Garip.
Dizüstü pc'mde denediğimde ise ağ adaptörü bulundu. bazı özellikler devre dışı kalabilir diyor ve program açılmıyor. ne yapıcam? windows 7 kullanıyorum her ikisinde de

Abi Ben JumpStartı Açamıyorum Hata Verip Duruyor Nedir Bunun Çözümü
Wifi Kartım:Intel(R) WiFi Link 1000 BGN
Hata:The Computer has no WİRELESS NETWORK ADAPTER that is enabled.Some of the features of this software will be enabled.

Abim Wifi kartım Intel(R) WiFi Link 1000 BGN programda wifi'yi seçip kır dediğim zaman kablosuz adaptörü var bu yazılım bazı özellikleri devre dışı bırakabilir diyor ve kapanıyor sorunun çözümünü özelden yazarsan sevinirim

wb2Q5Y.jpg

Bu Hatayı Veriyor

yokmu bunun bi cözümü

crazyboy93

Uzman üye
8 Eyl 2009
1,346
0
Vb.Net
Windows 8 de çalışmıyor ne yapsam çalışmadı wifiyi seçip butona basıyorum çıkıyor jumpstart sonra doluyor ve kapanıyor hiçbişey çıkmıyor ağ adaptörümü falan driver hep güncelledim :D ama nedense olmuyor

myhacker02

Katılımcı Üye
13 Eki 2012
896
2
Windows 7 'de tam sonuna kadar doluyo sonra mavi ekran hatası alıyorum . 1 kere değil hep aynısı oluyo.!

daradewill

Üye
18 Tem 2013
76
0
MANİSA
Black-King dumpper.exe yeni güncelleme var diyor ama indirmiyor sadece phe html diyo ama acınca hala güncelleme var diyor buna bir el atarsan çok seviniriz.

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
Windows 8 de çalışmıyor ne yapsam çalışmadı wifiyi seçip butona basıyorum çıkıyor jumpstart sonra doluyor ve kapanıyor hiçbişey çıkmıyor ağ adaptörümü falan driver hep güncelledim :D ama nedense olmuyor

kardeşim ben de w8 kullanıyorum inancın olsun etraftaki bütün wifi leri elden gecirdim sıkıntı yok bende türk hack tem ma takılıyorsan ilk yapman geren anti virüs sü kaldırman + yönetici olarak çalıştırman + sutüp bu doğru kurman 9 tane widi kırdım 3 tane kaldı oda bdssd 00 la balladığı için kıramıyorum sorun programda deil PC de kesin sıkıntı var çalışmasını engelliyor bi şekilde

crazyboy93

Uzman üye
8 Eyl 2009
1,346
0
Vb.Net
kardeşim ben de w8 kullanıyorum inancın olsun etraftaki bütün wifi leri elden gecirdim sıkıntı yok bende türk hack tem ma takılıyorsan ilk yapman geren anti virüs sü kaldırman + yönetici olarak çalıştırman + sutüp bu doğru kurman 9 tane widi kırdım 3 tane kaldı oda bdssd 00 la balladığı için kıramıyorum sorun programda deil PC de kesin sıkıntı var çalışmasını engelliyor bi şekilde

kardeşim gel bak inan allaha antivirüs dahi kullanmıyorum güvenlik programı falan ful kapalı anlamadım gitti müsait olduğunda tv le bağlan istiosan :)

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Arkadaşlar şuanda ufak bır sorun var güncelleme var ancak hostdan çekemıyor sanırım. sorun halledılene kadar 30.9 kullanın. yakın bır zamanda halledılıcektır.

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Yav arkadaşlar sakın olun konuyumu kaldırayım ılla. Arkadaşlarım sorun var şuanda update yapamazsınız. wpsden kırmaya devam edın güncellemeden güncellemesenızde kırıyor kırmıyor dıye bır şey yok.
bssıdlerınıze 4 tane farklı maç eklense ne olucak eklenmese ne olucak. güncellemeden 1-2 gün kullanın sorun halledılıcek. nıye bu kadar taktınız kafaya.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.