Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
benim sıkıntım yok da kafama takıldığı için soruyorum neden gözükmüyor ???

Kn3y2g.png

AkCaYaBo

Uzman üye
26 May 2012
1,113
0
.
Oldu valla :D . Çook teşekkür ederim :D Klavyene sağlık

Senden bir isteğim olacak ben dumperden güncelleme yapamıyorum güncellemeleri facebook sayfanda ve burada paylaşırsan sevinirim :D:D:D:D

Edit // Sorunum çözüldü teşekkürler

Son düzenleme:

AkCaYaBo

Uzman üye
26 May 2012
1,113
0
.
Güncelleme ne zaman gelir ve bazı wifi lere bağlanıyor diyor ama bağlanmıyor beklesem olur mu.?

Son düzenleme:

bici21

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
4,828
1
wj7ldL.jpg

yeni gelen sürüm ile tp-link modemine hack
sanırım 10 tane falan oldu bununla birlikte

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
72: bssıdlerı eklendı.
vadafonexxxx
CD:
BE: Bssıd'lerı eklendı.
Yenı sürümde %7 wıfı kırma oranı arttırıldı.
Iyı Kullanımlar.

bthack

Katılımcı Üye
23 Eki 2013
254
0
Kıracağı zaman Kaç dk da kırıyor ben deniyorum bir wifi da 5-10 dk bekliyorum bir sonuç alamayınca kapatıyorum beklemelimiyim

atletich1boa

Katılımcı Üye
2 Tem 2013
672
0
jumpstart Kablosuz API iiçn jumpstart başlatılamıyor

Bana Kablosuzları Çekcek Wifi Yok Deme..2 Adet Farklı Adaptor var Dostum Eskıden Sıkntısız Kullanabiliyordum Şimdi İse;

Bunu Diyor Başka Bİşi Demiyor..

Hesap Askıda

Uzman üye
12 May 2013
1,212
0

Bana Kablosuzları Çekcek Wifi Yok Deme..2 Adet Farklı Adaptor var Dostum Eskıden Sıkntısız Kullanabiliyordum Şimdi İse;

Bunu Diyor Başka Bİşi Demiyor..

Jumpstartı tekrar kur çalışacaktır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.