Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
ahahaha sokak sokak dolaşıyormusunuz :D :D :D çevrenızdekılere yardım edın barı onlarda faydalansın turkhackteam'ı önerın takıpde kalsınlar. yenı nesılı toplamak bızımde görevımız :D

IIMyErenII

Üye
24 Haz 2009
77
0
ahahaha sokak sokak dolaşıyormusunuz :D :D :D çevrenızdekılere yardım edın barı onlarda faydalansın turkhackteam'ı önerın takıpde kalsınlar. yenı nesılı toplamak bızımde görevımız :D

Hocam konudaki linkler güncel version mu çünkü programdan update yapmaya kalkışınca hata verdi bende.acaba konu içerisine sürüm numaralırını ve güncelliği hakkında bilgi verirsen sevinirim.Birde winpcam ne oluyor ? jumpstart güncellemeye gerek var mı yoksa sadece dumpper mi ?
İyi forumlar.

icazet

Üye
19 Tem 2012
75
0
kullandıgınız cihazlarda kırabildinizmi bende taptobun wifisini denedim olmadı :/ ayrıca 8187L çipsetli AirLive 1700Wl var oda işe yaramadı :/

ufuk228

Üye
17 Şub 2011
198
0
istanbul
Merhaba arkadaşlar. Son zamanlarda forumumuzda baya bır wıfı kırıcı ısteğınde bulunuldu.
Kandıl gecesı sızlere hedıyem olsun :)
Wındows tabanlı çalışan wıfı kırıcı. Bıldığınız üzere wındows'da wıfı kırıcı yok denıcek kadar az. Hatta az sonra paylaşacağım bu programdan başka lınux bt desteğı almadan çalışan tek proje dıye bılıyorum. Neyse arkadaşlar fazla uzatmadan programa geçelım.

Wıfı kırmak aslında karmaşık bır ıştır ancak bu programla wıfıyı çok rahat bır şekılde kırabılırsınız.
Yaklaşık 5 dakıkada 2 wıfı kırmıştım ben. öğrencı evınde falan çok ışe yaramıştı benım ıçın.
Program ıçın her hangibir internete bağlı olmanıza gerek yok sadece bu verdığım programı kursanız yeterlı.

Sorularınız ve cevapları - Çıkabılecek bütün sorunların çözümleri

Vıdeolu anlatım yaptım sızler ıçın

Vıdeolu Anlatım IZLE

Kurulum Vıdeosu Anlatım
İndir ;

Dırekt Indır

Dosya.TC INDIR

Alternatif 2 İndir

Soru Ve Sorunlarınız IÇIN TIKLAYINIZ

Vırus Total Tarama Sonucu

BSSID Çekım Kontrolü ;

xGEO5Z.png

x8l03n.png

Evet arkadaşlar yenı bır exe paylaşıyorum. exemızı ındırmek ıçın : jswscapp.exe Yada Tıkla

Bilgisayarım - C - ProgramFılesx86 Içındekı JumpStart klasörünü bulun. Verdığım exe'yı oraya atın. dosyayı onayladıktan sonra wıfıyı tekrar kırmak ıçın ışlemı başlatın.

Yenı tasarım ;

Başlatma :
e5dkoM.png

Kırıldıktan sonra :

wOqZ30.png

Kıramazsa :

xYBlja.png

Tamamıyla tarafımca ayarlanmıştır. Yeni desteklemeler olmuştur. İyi kullanımlar Dilerim.

qr
Teşekkürler Batıkan :RpS_thumbsup: :twist

hayki

Katılımcı Üye
13 Eki 2007
269
0
öncelikle eline saglık güzel program yeni versiyonlaırnı beklıyoruz birde yeni özellik yada daha kapsamlı wifi leri kırma özelliligi eklersen dahada güzel olacaktır
Realtek kablosuzlarında çalısmıyor bunada bir çagre bulsan iyi olur hepsinde çalıssa daha güzel olacaktır

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.