Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
Program an itibari ile denedim ve çalışıyor.
Sorunlarda genelde çalışmadığını söyleyen arkadaşlar var, güncelleyip denesinler kesin sonuca ulaşacaklardır.

berkhakann

Katılımcı Üye
27 Haz 2013
505
0
Jumpstartta tıklayınca kablosuz adaptörü var. bazı özellikler devre dışı bırakılabilir yazısı geliyor tamama basınca ileri butonuna basılmıyo gri olarak kalıyor sorun nedir

bici21

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
4,828
1
yeni sürüm geldi Dumpper v.60.8 yanlız arkadaşlar dosyanın içerisinde Idioma dosyası var onu masaüstüne atmassanız program çalışmıyor bilginiz olsun

Caps-LockS

Katılımcı Üye
13 Mar 2013
443
0
Niğde
Kardesim Şimdi Ben 3 Gün Önce Verdigin Programlari Kurdum Tamam 5 Wifiden 4 Ünü Kirdi Sonra 2 gün gecdi Çarsida 30 tane wifi çikdi dummpere Birini Secdim Otomatik Jumstar kırmaya başlyor orda kırmaya başlıyor hafif doluyor jumstar kayboluytor hepsinde ayni oluyor 2 Gün önceki kırdıklarmi denedim onlarada ayni hatayi verdi neden ? dummper sürüm farkli denedim yine ayni hatayi verdi

Hakan3435

Uzman üye
24 Nis 2013
1,049
0
Arkadaslar XP de deneyen varsa sonucu yazabilirmi ben gunlerdir ugrasiyorum isletim sistemi XP ve Realtek kullaniyorum Ag bulma sorunu yasiyorum Dumpperde

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.